Į migrantų stovyklą Rūdninkuose nugabenta vandens patranka, šarvuočiai (2)

Į neteisėtų migrantų apgyvendinimo vietą Rūdninkų poligone penktadienį nugabenta vandens patranka ir šarvuočiai. Apie tai BNS informavo vidaus reikalų ministrės atstovė spaudai Lina Laurinaitytė-Grigienė.
 

Jos teigimu, tai daroma taktiniais ir prevenciniais tikslais. „Vandens patranka ir pora šarvuočių yra viena iš taktinių, prevencinių priemonių, kurias yra numatę pareigūnai. Ir tokio dydžio stovyklose kaip ši tai yra visiškai įprastas dalykas“, – teigė ministrės atstovė. Šalčininkų rajone,

Viešojo saugumo tarnybos (VST) Rūdninkų poligone, planuojama apgyvendinti 800 neteisėtų migrantų, pirmieji 380 atvykėliai ketvirtadienį jau buvo čia atvežti.

Žadama, kad miestelyje bus sustiprintos policijos pajėgos, o migrantus nuolat saugos VST pareigūnai.

Šiemet sieną iš Baltarusijos į Lietuvą iš viso perėjo per 3 tūkst. neteisėtų migrantų, dešimtis kartų daugiau nei buvo per visus 2020 metus.

Lietuva dėl išaugusios neteisėtos migracijos yra paskelbusi ekstremalią situaciją.

Šalies pareigūnai laikosi pozicijos, jog išaugę migracijos srautai yra organizuota Minsko režimo akcija prieš Lietuvą.
 

Čia jei kartais mūsiškiai sugalvotų protestuoti prieš migrantų apgyvendinimą, tai jie jau nebe tik ašarinių dujų gautų, bet ir konservatiriškomis (pirktomis po naktinės reformos riaušių) patrankomus palaistytų?
Kiek suprantu, 2021-07-30 23:08
Vandens patranka praverstų nuplauti pėdsakus, jeigu kokie nors atmigravę teroristai ims pjauti vietinius ir ne tik juos.
Patikslinimas, 2021-07-30 20:30
Sidebar placeholder