Ieva Trinkūnaitė atsistatydino iš „Foxpay“ valdybos ir svarsto galimybę ginčyti Vyriausybės nutarimą

(1)

Finansinių technologijų įmonės „Foxpay“ savininkė Ieva Trinkūnaitė atsistatydino iš bendrovės valdybos pirmininkės pareigų, siekiant užtikrinti bendrovės veiklos tęstinumą.

Tuo pačiu I. Trinkūnaitė teigia svarstanti galimus teisinius žingsnius dėl Vyriausybės nutarimo apie jos neatitiktį nacionalinio saugumo interesams. 

„Sprendimą pasitraukti iš valdybos priėmiau, išsamiai susipažinusi su Vyriausybės nutarimu. Tačiau jo turinys ir argumentai man sukėlė nemažai klausimų. Po konsultacijų su teisininkais nuspręsiu dėl tolimesnių savo žingsnių“, - sako I. Trinkūnaitė.  

Lietuvos bankui pateikta naujo valdybos nario kandidatūra, siekiant užtikrinti nenutrūkstamą „Foxpay“ veiklą ir įsipareigojimų vykdymą klientams. 

„Tikimės, kad Lietuvos bankas, suprasdamas situacijos svarbą, operatyviai įvertins pateiktą kandidatūrą“, - sako I. Trinkūnaitė.  

Ji užtikrina, kad su visomis kontroliuojančiomis institucijomis glaudžiai bendradarbiaujama dėl visų pastaruoju metu iškilusių klausimų. 

„Foxpay“ savo veikloje griežtai vadovaujasi visais įstatymais ir aukščiausiais profesiniais standartais, šiuo metu darome viską, kad institucijos galėtų kuo greičiau išsklaidyti bet kokias abejones“, - sako „Foxpay“ savininkė.  

I. Trinkūnaitė „Foxpay“ bendrovę įsigijo 2022 m. lapkritį, po kreipimosi į Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos koordinavimo komisiją bei gavusi Lietuvos banko leidimą. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder