Ingrida Šimonytė paaiškino, kodėl ignoruoja Ramūną Karbauskį (1)

Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė įvertino opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininko Ramūno Karbauskio pirmininko išreikštą pasipiktinimą, dėl to, kad Ministrų Kabinetas ignoruoja LVŽS šešėlinęvyriausybę. Premjerė atkirto, kad R. Karbauskis nėra Seimo narys, o ji sako tiesiog neturinti galimybės atsakyti į kiekvieno „beveik privataus“ asmens laiškus.

„Na, ponas Karbauskis nėra opozicija. Ponas Karbauskis nėra net Seime. Man labai sunku vertinti savo santykį su verslininku, kuris vadovauja vienai iš Lietuvoje registruotų partijų. Tokių žmonių už Seimo ribų yra ir daugiau“, –  ketvirtadienį po Vyriausybės valandos Seime atsakinėdama į žurnalistų klausimus sakė I. Šimonytė.

Premjerės vertinimu, LVŽS pirmininkas yra beveik privatus asmuo.

„Ponas Karbauskis, dovanokite, bet yra beveik privatus žmogus ir jo pretenzijos Vyriausybei yra suprantamos, bet turbūt aš neturiu galimybių į kiekvieno žmogaus pretenzijas kažkaip atsakyti“, –  tvirtino ji.

Vyriausybės vadovė pabrėžė, kad jos vadovaujamo Ministrų Kabineto nariai atsako į opozicijai priklausančių parlamentarų klausimus įvairiais formatais.

„Šiaip santykius su opozicija Seime vertinu tikrai kaip konstruktyvius ir su ta pačia Valstiečių ir žaliųjų sąjunga. Kiek frakcijos turi klausimų ministrams ar Vyriausybei, kiek vyksta Vyriausybės valandų ar kažkokių kitų formatų, tikrai Vyriausybė yra pasirengusi atsakyti į visus klausimus, pateikti visą informaciją ir viskuo pasidalinti“, –  tikino I. Šimonytė.

O jei partjai vadovauja ubagas ?
P, 2021-09-24 03:15
Sidebar placeholder