Kovo 11-oji Klaipėdoje – su važiuotynėmis

Iš Klaipėdos pajudėjusi „Šeimos gynimo maršo“ kolona kuklesnė nei prognozuota: kolonoje įvyko avarija (11)

Iš Klaipėdos į Vilnių pajudėjusi „Šeimos gynimo maršo“ kolona kuklesnė nei prognozavo organizatoriai.

Klaipėdos policijos atstovė spaudai Andromeda Grauslienė Eltai teigė, kad iš Klaipėdos miesto šeštadienio ryte pajudėjo apie 200 automobilių, iš Plungės – apie 70, iš Gargždų ir Kretingos – apie 50, iš Palangos – apie 17 ir Skuodo – 7.

„Incidentų lyg ir nebuvo, visi važiavo gražiai, tvarkingai, klausė policijos pareigūnų nurodymų, kai rinkosi į koloną dėl parkavimosi ir rikiavimosi“, – Eltai šeštadienio ryte sakė policijos atstovė.

Visgi, pasak A. Grauslienės, pusę dešimtos ryte automagistralėje Klaipėda-Vilnius, ties Vėžaičiais, kolonoje susidūrė 4 autotransporto priemonės. Sužeistų, pasak policijos atstovės, nėra.

Kaip teigė Klaipėdos policijos atstovė, maršo dalyviams pajudėjus iš Klaipėdos, policija toliau prižiūri eismą ir lydi koloną.

„Policija prižiūri, kaip kolonos dalyviai dalyvauja eisme, ar laikomasi saugumo reikalavimų“, – sakė  A. Grauslienė.

Šeštadienį prasidėjo kontroversiškai vertinamas vadinamasis „Didysis šeimos gynimo maršas“. Iš uostamiesčio pajudėjusi automobilių kolona turėtų pasiekti Vilnių, o pakeliui, teigia organizatoriai, turėtų prie „maršo“ prisijungti dalyviai iš šalies regionų. Pavakare sostinėje esančiame Vingio parke planuojamas protesto mitingas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder