Viktorija Smirnovaitė

Iš pareigų besitraukiantis Adomėnas dirbs iki kitos savaitės

(3)

Dėl vairavimo neblaiviam iš pareigų besitraukiantis užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas dirbs iki kitos savaitės, per tą laiką perduos darbus kitiems viceministrams.

Kaip BNS informavo užsienio reikalų ministro atstovė Paulina Levickytė, pareiškimą dėl atsistatydinimo M. Adomėnas pateikė pirmadienį, jį šiuo metu atostogaujantis ministras Gabrielius Landsbergis pasirašys kitą savaitę grįžęs į darbą.

Sritis, už kurias ministerijoje buvo atsakingas M. Adomėnas, perims kiti viceministrai, šią savaitę vyks darbų perdavimas, sakė ministro atstovė.

Apie tai, jog buvo sustabdytas neblaivus, šeštadienį savo „Facebook“ paskyroje informavo pats politikas.

Jis pareiškė, jog gailisi ir atsiprašo dėl šios klaidos bei atsistatydina iš pareigų. 

Užsienio reikalų ministras ir premjerė jo sprendimą atsistatydinti įvertino teigiamai.

M. Adomėnas užsienio reikalų viceministru dirbo nuo 2020-ųjų gruodžio vidurio, kai po Vyriausybės suformavimo į pareigas buvo paskirtas kartu su kitais viceministrais.

Nuo 2000 iki 2018 metų ji buvo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tų metų birželį partijos Priežiūros komitetas jį pašalino iš partijos už nederamus ryšius su koncernu „MG Baltic“ (dabar – „MG Grupė“). 

M. Adomėnas 2008–2020 metais buvo Seimo narys, 2020-aisiais jis pralaimėjo rinkimus Raudondvario vienmandatėje apygardoje.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder