Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Kiek dar reiks kentėti tokius silpnapročius kaip šis "ministras"?jei jam prioritetas viešasis transportas,tai lai rodo pavyzdį ir pats nuolat tik juo ir naudojasi!galingais automobiliais vadindamas džipus,skirtus tik kalnų šalims.. tikriausiai šis artistas niekada nebuvęs už miesto ribų, nevažiavęs kaimų keliais,juose jo manymu niekas negyvena nesilanko .,tokiai šaliai kaip lietuva ir jos klimatui,kai pusę metų keliai ir jų būklė dažnai būna sudėtinga ne tik tam visiškai neparuoštam miesto elektromobiliui,bet ir dažnam net visais varančiais varomam automobiliui. bent minimalių techninių žinių turinčiam žmogui tai turėtų būti suprantama.maža to, elektromobilių efektyvumas šaltyje yra labai ribotas,tas yra seniai išbandyta ir įrodyta.gaudamas ministro alga nepasivargina pagalvoti,jog didžioji dalis gyventoju negauna nei pusės to,ar iš viso likę be darbo ir ne iš gero gyvenimo negali įsigyti netaršaus automobilio.būdamas toks išmintingas tikriausiai jiems ta proga pasiūlys įsigyti dviračius ar vaikščioti pėstute..,o gal padarys tą pats?
Nesvarbu, 2021-04-12 00:34
Jei atliginimai kiltų tai ir nepirktume tu BMV, AUDI, traktorių o žiurėtume Tesla...
Marius, 2021-04-11 15:41
Nekliedėk vėju seni
Ministrui Makupelis apšalo po žiemos , 2021-04-11 10:24
tragedija valstybeje tiesiogine prasmne nes kiaules prilinde prie lovio nesupranta ir nenori suprasi eiliniu pilieciu .Viskas pilieciams brukama demokratiskai per prievarta .Duokite zmonems galimybe uzdirbti ,kad ipirktu tuos naujus automobilius tai ir pirks,nes senus perka ne isgero ir laimingo gyvenimo, o is biednystes.Kiek uzdirba eiliniai zmones ir kiek bedarbiu salyje ir kiek uzdirba LVB klerkai ar Seime bei ivairiose ministerijose ? Koks oficialus valandinis atlygis ir ar visiems vienodas nors ju kvalifikacija vienoda.Didelio proto nereikia kelti mokescius bet sudaryti salygas ,kad zmones uzdirbtu tai ne kiekvienas valdininkas ar politikas tai sugeba padaryti.Smaugiami ir engiami zmones tiesiogine prasme ,norima visus paverstii vergais ir baudziauninkais kurie dar nepatapo. Reikia BUDINTI ir KELTI VISUOMENE-TAUTA! ir viska viska fiksuoti ir pasikeitus situacijai ivesti mokescius isimtinai tiems kas dabar yra prie lovio ir jus satelitams ir pamsta visuomesnes nuskurdinimo saskaita,o tokiu daug.Ir ivesti tokius mokescius ,kad liktu be nieko,panaikinant visas lengvatas ir regalijas ......kad suprastu kas yra kas .....
Tragedija valstybeje, 2021-04-10 15:45
Žmonės Lietuvoje važinėja senais automobiliais todėl, kad neišgali nusipirkti naujų, o ne todėl, kad nori "teršti"! Dar mažai nuskurdinote su amžinu karantinu, tai dar vieną plėšikavimo schemą kuriate?
As, 2021-04-10 12:47

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.