Šarūnas Vaitkus

Kauno konservatorių sueiga kandidatu į prezidentus siūlo Šarūną Vaitkų, tarp 79 partijos kandidatų į Europos Parlamentą jis –13

Tėvynės Sąjungos – Lietuvos Krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos skyriai baigė kelti kandidatus į ateinančiais metais vyksiančius šalies prezidento ir Europos parlamento rinkimus.

Tarp 23 į Lietuvos prezidentus iškeltų TS-LKD partijos kandidatų yra ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus. Kauno konservatorių sueiga pasiūlė kandidatu į prezidentus.

Ir net ketvirtadalis visų TS – LKD Lietuvos skyrių iškėlė Š. Vaitkaus kandidatūrą dalyvauti rinkimuose į Europos parlamentą. 

„Esu maloniai nustebintas ir esu su labai dėkingas šiems 19 mūsų partijos skyrių visoje šalyje ir kolegoms bendrapartiečiams už tokį aukštą įvertinimą. Visų skyrių sudarytame kandidatų reitinge užėmiau tryliktąją vietą. Pažymėtina, kad daugiausiai balsų surinko dabartinis europarlamentaras Andrius Kubilius, toliau antroje – dvyliktoje vietoje rikiuojasi taip pat esami europarlamentarai bei Seimo ir Vyriausybės nariai, visi jie Vilniaus ir Kauno atstovai,“ – pirmadienio, rugsėjo 25-osios, vakarą paseklbė Š. Vaitkus įraše socialianime tinkle Facebook.

 Iš viso į EP iškelti 79 kandidatai.

„Man atitekusi tryliktoji vieta iš septyniasdešimt devynių – tai didžiulis Palangos, mūsų visos bendruomenės, visų pokyčių, kuriuos pastarąjį dešimtmetį kartu įgyvendinome mūsų mieste, ir viso mūsų Vakarų Lietuvos regiono įvertinimas, nes esu būtent šio regiono atstovas ir vienintelis iš kandidatų pirmajame penkioliktuke, atstovaujantis šalies savivaldai. Būdamas tokio nedidelio Lietuvos miesto vadovas sulaukiau tikrai išskirtinio kolegų bendrapartiečių dėmesio ir palaikymo. Tai reiškia, jog politikos aukštumose žmonės nori matyti ne tik didžiųjų Lietuvos miestų atstovų, bet ir atstovaujančių mažesniems miestams, savivaldai, regionams,“ – sako Š. Vaitkus.

„Mano vertinimu, tai labai svarbu. Vadinasi, keičiasi ne tik Palanga, bet ir Lietuva. Darsyk nuoširdžiai dėkoju mūsų partijos skyriams visoje Lietuvoje. Dabar, lapkričio antrojoje dekadoje, laukia iškeltų kandidatų reitingavimas, kuris nulems, kokią vietą jie užims partijos kandidatų sąraše ir kokios bus jų galimybės kandidatuoti bei realiai dalyvauti rinkimuose į Europos parlamentą,“ – sako įrašas.

„Tikriausiai norėtumėte dabar išgirsti mano labai konkretų atsakymą – taip, dalyvausiu rinkimuose į Europos parlamentą, arba ne, liksiu namuose? Neskubinkime įvykių, turiu laiko atsakingai pamąstyti ir priimti tinkamiausią sprendimą.” – baigia įrašą Š. Vaitkus.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder