Kretingoje sužiro jaukumo dvasia alsuojanti eglė

Šeštadienio vakarą Kretingoje, Rotušės aikštėje, sužiro jaukumo dvasia alsuojanti pagrindinė miesto Kalėdų eglė.

Jau antrus metus iš eilės Kretingos žaliaskarė natūrali. Apie 12 metrų aukščio sidabrinę eglę miestui dovanojo kretingiškė Irena Bričkienė. Ji papuošta iš 15 tūkst. lempučių sudaryta girlianda, LED blykstėmis bei 200 auksinės ir sidabrinės spalvų ritulio formos žaislų.

Pagrindinė Kretingos miesto Kalėdų eglė įžiebta kartu su Kalėdų seneliu, Liepa Mondeikaite ir Kretingos rajono kultūros centro kolektyvais.

Beje, dar dešimtys įvairiausių eglučių sužiro ir Kretingos viešosiose erdvėse, o greta Rotušės aikštės esantis skveras šeštadienio vakarą virto Žėrinčių eglučių skveru, kuriame įkurdinta virš 30 rajono gyventojų, įstaigų ir organizacijų papuoštų eglučių. Tad šiemet Kretinga pretenduoja tapti tikra žėrinčių Kalėdų eglučių sostine.

Išskirtina, kad kretingiškiai bei miesto svečiai pasivaikščioti Žėrinčių eglučių skveru galės visą šventinį laikotarpį, o šį sekmadienį 16.00 val. norintieji dar gali spėti sudalyvauti ir specialioje ekskursijoje „Kalėdų burtai Kretingoje“. Keliaudami po jaukiai apšviestą Kretingą, ekskursijos dalyviai susipažins su žymiausiais miesto objektais, sužinos kalėdines tradicijas, vaišinsis kakava ir šventiniais karameliniais saldainiais, kurie, neabejotinai, primins tikrą vaikystės pasaką. Ekskursijos dalyvių registracija vyksta tel. +370 670 93890.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder