Laisvės partijos referendumo dėl dvigubos pilietybės reklamoje – degantis kūdikis

(3)

Artėjant Seimo inicijuotam referendumui dėl dvigubos pilietybės, daugėja ir agitacijos bei reklamos. Paraginti piliečius dalyvauti referendume nusprendė ir Laisvės partija, tačiau tam pasirinko šokiruojantį būdą. Socialiniame tinkle paskelbė vaizdelį su degančiu kūdikiu sakydami, kad dvigubos pilietybės klausimas taip pat „dega".

Dalį internautų tiesiog šokiravo Laisvės partijos agitacija, paskelbta socialiniuose tinkluose. Joje vaizduojama moteris prie kompiuterio, o ant grindų guli jos degantis kūdikis. Mama sako degančiam vaikui: „Ne dabar, mielasis, mamytė registruojasi referendumui dėl pilietybės išsaugojimo."

O pati partija įraše prirašė: „Žinai, kas dar dega? Dvigubos pilietybės klausimas. Registruokis dabar." Įraše taip pat pridėta aktyvi nuoroda užsienyje gyvenantiems žmonėms, norintiems registruotis balsuoti referendume.

Gal iš pradžių partijos nariams tai atrodė tinkamas pokštas, bet greitai buvo persigalvota ir vizualas pašalintas. Tačiau klaidos pamiršti nepavyks. Žmonės vienas po kito komentaruose vėl ir vėl kėlė partijos publikuoto vaizdo nuotraukas.

Į tokią „reklamą" reagavo ir advokatas Dominykas Vanhara, pasidalinęs minėto įrašo su degančiu vaiku nuotrauka. „Laisvės partija prisidėjo prie skandalo dėl V.Rakučio išsakytų žodžių apie gimstamumą kurstymo. Nes žmogos irgi įsižeidė. O kaip jums Laisvės partijos platinama reklama dėl referendumo dėl dvigubos pilietybės?

Va, prašom, mamai svarbiau registruotis referendume, nei degantis jos kūdikis. Panašu, kad Laisvės partijoje jau senai dekriminalizuota ne tik žolė, bet ir kai kas ryškiai stipresnio. Nes niekaip kitaip neišeina paaiškinti, kas dėjosi tokios reklamos kūrėjų galvose", - rašė D.Vanhara.

Kai kurie internautai svarstė, kad tokį ėjimą partijos nariai sugalvojo padauginę psichotropinių medžiagų, o kiti spėjo, kad partija taip išpranašavo savo sudegusius reitingus.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder