Liberalai suskubo ištrinti feisbuko įrašą, kuriame pavaizduota Ukraina be Krymo (partija tikina, kad tai „grubi klaida“)

(1)

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio (LRLS) feisbuke atsirado įrašas, kuriame matoma Ukraina be okupuoto krymo. Partijos atstovas alfa.lt sakė, kad tai grubi klaida ir liberalams nekyla abejonių, kad Krymas – Ukrainos dalis.

Vasario 18 d. LRLS feisbuke pasirodžiusi nuotrauka, kurioje matoma Ukraina be Krymo, yra ištrinta, tačiau pats įrašas yra likęs. Jame Seimo frakcijos narys prof. Raimundas Lopata dalijosi mintimis, kad reikia palaikyti Ukrainą.

Organizatorių nuotr.

Liberalų feisbuko įrašas. Twitter

LRLS komunikacijos vadovas Antanas Martusevičius patikino, kad tai „grubi klaida“, kurią padarė nuotrauką kūręs grafinio dizaino specialistas.

„Tenka tik apgailestauti, kad vizualą rengęs grafinio dizaino specialistas taip apmaudžiai suklydo“, – komentavo A. Martusevičius.

LRLS komunikacijos vadovas pabrėžė, kad „galiu patikinti, kad mūsų bendruomenėje niekam nekyla abejonių, jog Krymas yra Ukrainos dalis, šiuo metu okupuota Rusijos“.

Organizatorių nuotr.

Krymo pusiasalis. Google maps

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder