Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Danija nori vakciną išdalinti kaip labdarą trečiojo pasaulio varganoms šalims. Seimo trimoteriška valdančioji dauguma skelbia Lietuvą esančią trečiojo pasaulio šalimi ir nuolankiai tą praneša Danijai, prašydama AstraZeneca vakcinos daug daug dozių. Tai nuvarė Lietuvėlę buvusi žaliavalsčių ir dabartinė konserliberlaisvių valdžia, jog ir Afrikos šalys ims jos, kaip labdaros konkurentės, nekęsti. Ir ką galvoja, ir su kuo galvoja Lietuvos gyventojai, rinkdamiesi tokią valdžią? O ilgasis gražuolis iš Daukanto aikštės, matomai, kikena ir laukia, kuo čia viskas pasibaigs, kada jam teks naujus kandidatus iš dabartinės opozijos į ministrus inauguruoti.
Vo dajot, 2021-04-16 17:33
reikia kuo skubiau tos vakcinos is Danijos nes Danija saugo savo piliecius ir nebenori zudyti su sia vakcina taciau Lietuvoje valdziai tas pats ,koks skirtumas ,kad vienas ar kitas ar keliasdesimt nuo tos vakcinos nukeliaus i Dangu pas Sv.Petra Su ta vakcina reikia nedesliant paskiepyti visus politikus ir valdininkus o del eiliniu zmoniu reiketu palaukti gerenes ir isbandytos vakcinos .Eiliniai zmones yra vertingesni uz tuos kurie prie lpvio yra ir kurie buvo...
Taip taip, 2021-04-15 19:24

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.