ugniagesiai

Lietuvoje labiausiai pasitikima ugniagesiais, antroje vietoje – kariuomenė

(1)

Labiausiai Lietuvoje pasitikima ugniagesiais – 89,3 proc., ankstesnėje apklausoje liepą šis skaičius buvo 91,4 procento. Antroje vietoje – kariuomenė, kuria pasitiki 63,4 proc. respondentų (64,5 proc. liepą), , rodo šeštadienį paskelbta „Lietuvos ryto“ užsakymu atlikta „Vilmorus“ apklausa.

Toliau rikiuojasi policija su 61,7 proc. palaikymu (63,7 proc. liepą), „Sodra“ su 54,9 proc. (53,2 proc. liepą) ir pasieniečiais su 50,1 proc. (51 proc. liepą).

Kaip įprastai mažiausiai gyventojai pasitiki partijomis – nepasitikinčiųjų yra 56,3 procento. Seimu nepasitiki 55,1 proc., Vyriausybe – 44,6 proc. apklaustųjų.

Prieš du mėnesius nepasitikinčiųjų partijomis buvo 55,9 proc., Seimu – 53 proc., Vyriausybe – 41,9 procento.

Lietuvoje fiksuojamas žemiausias pasitikėjimas Bažnyčia nuo 1998 metų.

Ja pasitiki 41,2 proc. apklaustųjų (42,7 proc. liepą). Kaip BNS sakė „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys, pasitikėjimas Bažnyčia nuosekliai mažėja.

„Reikia pastebėti, kad pasitikėjimas mažėja visoje Europoje, taip pat Jungtinėse Valstijose. (...) Kitų šalių kontekste Lietuva vis tiek išlieka viena iš labiausiai pasitikinčių Bažnyčia. Tik Rumunijoje su Lenkija yra aukštesnis pasitikėjimas“, – teigė sociologas.

Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras „Vilmorus“ reprezentatyvią gyventojų apklausą „Lietuvos ryto“ užsakymu atliko rugsėjo 14–23 dienomis, apklausti 1003 pilnamečiai Lietuvos gyventojai. Maksimali tyrimo rezultatų paklaida – 3,1 procento.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder