mediena

Lietuvos ir Latvijos pasienyje – apvaliosios medienos gabenimo patikrinimas

Praėjusią savaitę Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos miškų kontrolės skyriaus pareigūnai kartu su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinių Šiaulių užkardos pareigūnais vykdė apvaliosios medienos gabenimo kontrolę pasienio ruože. 

Per patikrinimą aplinkosaugininkai stabdė transporto priemones, gabenusias apvaliąją medieną ir pažeidimų nenustatė. 

„Bendradarbiaudami su VSAT pareigūnais Joniškio rajone organizavome apvaliosios medienos gabenimo patikrinimus.

Šio reido tikslas – įvertinti, ar miško savininkai, gabendami medieną, laikosi Apvaliosios medienos gabenimo tvarkos aprašo nuostatų, t. y. veiklą vykdo teisėtai ir turi leidimus medžiams kirsti“, – sakė Klaipėdos miškų kontrolės skyriaus vyr. specialistas Artūras Ramukevičius.

Pasak aplinkosaugininko, džiugu tai, kad reido metu patikrinti asmenys su savimi turėjo ir pateikė visus dokumentus, reikalingus gabenant medieną: medienos gabenimo lapą, asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir leidimą kirsti mišką (arba jo kopiją). 

Aplinkosaugininkai primena, kad už medienos ruošos, gabenimo ar miško išteklių naudojimo reikalavimų pažeidimą asmenims gresia bauda nuo 60 iki 140 eurų ir juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 110 iki 300 eurų.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder