E. Ostapenko transliacijoje feisbuke - nuoga moteris
Mirė atlikėjas Eugenijus Ostapenko (5)

Skelbiama, kad eidamas 45-uosius metus trečiadienį mirė Lietuvos popdainininkas, išgarsėjęs daina „Dviratukas“ – Eugenijus Ostapenko.

„Mirė Eugenijus Ostapenko, šiandien, 2021.04.14 5.30 val. nuo širdies nepankamumo“, – rašoma jo oficialiame feisbuko profilyje.

15min šią žinią patvirtino ir Eugenijaus Ostapenko kolega Aidas Manikas.

„Jo sesuo paskelbė šią žinią, ja taip pat pasidalijo ir mama. Aš galiu tik pasakyti, kad pažinojau jo mamą. Kai paskaičiau feisbuke žinutę, kad jis mirė, 8 val. ryto paskambinau Eugenijaus mamai, kuri man patvirtino, kad jo nebėra. Man jo labai gaila kaip kolegos ir talentingo žmogaus“, – sakė A.Manikas.

15min primena, kad Eugenijų Ostapenko Lietuvoje išgarsino ne tik „Dviratukas“ ir kitos jo dainos, bet ir skandalai, kurie, atrodė, nuolat persekiojo dainininką.

Vyras neslėpė mėgęs audringai pasilinksminti, savo asmenines dramas, įskaitant meilės reikalus, aiškindavosi viešai, buvo įtariamas gydytojo sumušimu, pats ne kartą ieškojo teisybės teismuose.

Tiesa, tai jau ne pirmas kartas, kai Eugenijaus socialiniame tinkle atsiranda tokio pobūdžio žinutė.

2013 metų balandžio mėnesį, vėlyvą trečiadienio vakarą socialiniame tinkle „Facebook“, Eugenijaus Ostapenko paskyroje neva jo sesuo Svetlana parašė: „Prašau, neberašykite Eugenijui, nes jo daugiau nebėra. Jis pasišalino iš gyvenimo.“ Norinčiųjų pagelbėti šią sunkią valandą atlikėjo artimiesiems, Svetlana paprašė ketvirtadienį susiekti su jo mama Liubove.

Tiesa, vėliau susisiekus su dainininko mama, ši patikino, kad sūnui viskas gerai, o tokį nevykusį „pokštą“ pavadino nesąmone.

Raktažodžiai
Susivienykime ir pagerbkime Eugenijų, nes jis juk tikras Klaipėdietis, kuris gyvenime paliko pėdsaką ir jis mus įkvėpdavo tik pozityviai. Žinant jo šarvojimo vietą, renkamės prie Švyturio arenos, laikydamiesi karantino reikalavimų, kolona vykstame jo pagerbti. Manau tai būtu pakankamai garbingą savo Klaipėdos savotišką įžymybę pagerbti su dviem baltom gėlėm. (P.S. Žinant tikslią vietą, bus nurodomas tikslus laikas).
KLAIPĖDIEČIAI, 2021-04-14 17:35
Šiaip jau sunkiai suprantama mass media reakcija. Taip, gaila, žmogaus nebėra. RIP. Tačiau ar Ostapenko statuso žmonėms iš tikrųjų priklauso tiek mass media ir apskritai visuomenės dėmesio? Su visa pagarba ir gedulu, man taip tikrai neatrodo.
Orakulas, 2021-04-14 15:31
Užuojauta didžiausia jo Artimiesiems. ir gedi visi jo dainų gerbėjai. Tikrai Eugenijus buvo Dievulio apdovanotas talento, tik labai gaila dėl jo priklausomybės....savęsnuolatinio nuodijimo..... Eugenijus buvo tikintis žmogus, pasimelskimeuž jo sielą...
Užuojauta, 2021-04-14 15:20
Sidebar placeholder