Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Susivienykime ir pagerbkime Eugenijų, nes jis juk tikras Klaipėdietis, kuris gyvenime paliko pėdsaką ir jis mus įkvėpdavo tik pozityviai. Žinant jo šarvojimo vietą, renkamės prie Švyturio arenos, laikydamiesi karantino reikalavimų, kolona vykstame jo pagerbti. Manau tai būtu pakankamai garbingą savo Klaipėdos savotišką įžymybę pagerbti su dviem baltom gėlėm. (P.S. Žinant tikslią vietą, bus nurodomas tikslus laikas).
KLAIPĖDIEČIAI, 2021-04-14 17:35
Šiaip jau sunkiai suprantama mass media reakcija. Taip, gaila, žmogaus nebėra. RIP. Tačiau ar Ostapenko statuso žmonėms iš tikrųjų priklauso tiek mass media ir apskritai visuomenės dėmesio? Su visa pagarba ir gedulu, man taip tikrai neatrodo.
Orakulas, 2021-04-14 15:31
Užuojauta didžiausia jo Artimiesiems. ir gedi visi jo dainų gerbėjai. Tikrai Eugenijus buvo Dievulio apdovanotas talento, tik labai gaila dėl jo priklausomybės....savęsnuolatinio nuodijimo..... Eugenijus buvo tikintis žmogus, pasimelskimeuž jo sielą...
Užuojauta, 2021-04-14 15:20
Kuo mažiau tokiu👍
Mldc, 2021-04-14 12:48
Tikiuosi, jog bus skelbiamas valstybinis gedulas :(
Siaube, 2021-04-14 10:54

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.