jei tu doras, ne vagis, tai ko bijai? Ką, tavo darbinį kostiumą paviešino.......?
Ups
Ups,
Aš taip pat kreipiausi vasarį, nes kasmet formuoju užklausimus RC. Niekas nieko doro paaiškinti negalėjo arba nenorėjo
švarkelis
švarkelis,
koriušas i ausi pasnibždejo.
pelė
pelė ,
išvada iš viso to ,kad jokio saugumo šioje mūsų šalyje, ,beg labiausiai stebina ,kad valdžia toleruoja tokius nusikaltimus. išaiškės-neišaiškės ,palauksim ,kažką truputį pasakysim,kažką atleisim ,arba truputį pagasdinsim(rusai puola) arba naujais mokesčiais nukreipsim dėmesį, o va tokie nepalankūs atstovai jei perdaug žiovaus tai galima kažkaip sudirbti,iš palengva, kad neįtartų. na dar mes apsimesim. ,kad mums rūpi jūsų (mūsų)saugumas,kad mes dirbam OK viskas bus gerai.
Kreipiausi
Kreipiausi,
negali būti, labai blogai kreipeisi, ką žurnalisto neradai , kad paviešinti visa tai nesugebėjai ???
Manau
Manau,
Labai jau susirūpinęs. Tikriausiai to turto yra nemažai, nes jau mero poste ilgai užsisėdėjo. Ir vėl ruošiasi prie lovio. Bet šį kartą yra gera alternatyva, tai Jasaičiui bus sunku.
...
...,
kai nustosi vogti, tai ir nutekinimai baigsis, kloune apgailėtinas
Oho
Oho,
Ohoho
Ponas m'ere
Ponas m'ere,
Ar su turtu viskas ok,ar kelnių klešnės nesuteptos purve.....?
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
jei tu doras, ne vagis, tai ko bijai? Ką, tavo darbinį kostiumą paviešino.......?
Aš taip pat kreipiausi vasarį, nes kasmet formuoju užklausimus RC. Niekas nieko doro paaiškinti negalėjo arba nenorėjo
koriušas i ausi pasnibždejo.
išvada iš viso to ,kad jokio saugumo šioje mūsų šalyje, ,beg labiausiai stebina ,kad valdžia toleruoja tokius nusikaltimus. išaiškės-neišaiškės ,palauksim ,kažką truputį pasakysim,kažką atleisim ,arba truputį pagasdinsim(rusai puola) arba naujais mokesčiais nukreipsim dėmesį, o va tokie nepalankūs atstovai jei perdaug žiovaus tai galima kažkaip sudirbti,iš palengva, kad neįtartų. na dar mes apsimesim. ,kad mums rūpi jūsų (mūsų)saugumas,kad mes dirbam OK viskas bus gerai.
negali būti, labai blogai kreipeisi, ką žurnalisto neradai , kad paviešinti visa tai nesugebėjai ???
Labai jau susirūpinęs. Tikriausiai to turto yra nemažai, nes jau mero poste ilgai užsisėdėjo. Ir vėl ruošiasi prie lovio. Bet šį kartą yra gera alternatyva, tai Jasaičiui bus sunku.
kai nustosi vogti, tai ir nutekinimai baigsis, kloune apgailėtinas
Ohoho
Ar su turtu viskas ok,ar kelnių klešnės nesuteptos purve.....?
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.