„Nesisteminiu“ save pozicionuojančiam M. Puidokui – M. Mikutavičiaus kirtis: tai čia jūs ne dvaras? (7)

„Darbietis“ Seimo narys Mindaugas Puidokas yra vienas geriausių pastaraisiais metais visuomenės nuomonę jaučiančių politikų – kai imama piktintis, kodėl devynmetę mergaitę leidžiama įsivaikinti porai iš Naujosios Zelandijos, M. Puidokas imasi demonstracinių veiksmų, kad lietuvaitė nepaliktų tėvynės; kai prezidentas Gitanas Nausėda kritikuojamas dėl parodyto palankumo Didžiojo šeimų maršo marginalams, Seimo narys komentuoja, kad taip prezidentas stoja ne elito, o paprastų žmonių pusėn.

Tačiau tokie komentarai M. Puidokui turi dvi puses – feisbuke viešai pareiškęs, kad G. Nausėda, iš dalies atsiliepęs tiek į šeimų maršo, tiek į praeitą savaitę vykusių demonstracijų dalyvius, pasirinko „ne sisteminio dvaro elito, o žmonių pusę“, politikas sulaukė garsaus atlikėjo Marijono Mikutavičiaus klausimo.

Dainininkui užkliuvo vienas dalykas – kaip politikas, jau antrą kadenciją leidžiantis Seime (o praėjusią kadenciją dar ir buvęs valdančiojoje daugumoje), save pozicionuoja kaip „nesisteminį“?

Konfrontacija tarp dviejų politikos ir pramogų pasaulyje žinomų asmenybių įvyko feisbuke, kai M. Puidokas pasireiškė po nacionalinio transliuotojo publikacija, kurioje nagrinėjama G. Nausėdos komunikacija – ar prezidentas bando megzti dialogą su visais, ar tik mėgina flirtuoti su minia.

Ne paslaptis, pastaraisiais mėnesiais G. Nausėda sulaukė kritikos už savo poziciją, kuri vertinama kaip šeimų maršo organizatorių ir jiems prijaučiančių piliečių palaikymas, o kartu – atsiribojimas nuo tos visuomenės dalies, kuri tapo maršininkų taikiniu.

G. Nausėdos ginti stojo M. Puidokas, taip pat aktyviai deklaruojantis kovą su Stambulo konvencija ir genderizmu.

Anot Seimo nario, nepopuliaria savo pozicija prezidentas stojo į paprastų žmonių, ne „dvaro elito“ pusę.

„Prezidentas pasirinko ne sisteminio dvaro elito, o žmonių pusę!

Pagarba jam už tai, nes jis girdi tautą, klausia žmonių nuomonės, kai kiti valdžios lyderiai primeta jiems savo nuomonę kaip vienintelę teisingą.

Nepatogus manipuliavimui prezidentas Gitanas Nausėda. Dėl to ir grasino jam apkalta Pavilionis per tv“, – feisbuke rašė M. Puidokas.

Toks Seimo nario pareiškimas sulaukė kritikos iš M. Mikutavičiaus, kuriam kilo abejonių, ar jau antrą kadenciją Seime dirbantis politikas – tikrai tas asmuo, kuris gali jaustis esantis paprastas žmogus, „nesisteminis“.

Kartu atlikėjas pareiškė, kad M. Puidokas taip tik dedasi prijaučiantis „paprastiems žmonėms“.

„Tai čia jūs, Mindaugai Puidokai, ne dvaras? Dvi kadencijos Seime su skirtingom partijom.

Čia jūs jaučiatės labai nesisteminis valdiškoj mašinėlėj?

Kiaunė vištos drauge prisimetus. Niekinga“, – rašė M. Mikutavičius.

Abi asmenybės po šiais pasisakymais sulaukė tiek palaikymo, tiek kritikos iš savo gerbėjų ir negerbėjų.

Mariau nelysk i politika susigadinsi reputacija, dainuoji - dainuok ten ve a the winners of eurovision, bet nelysk. Jus ten menininkai - filosofai (ne visi menininkai tik tie kurie filosofuoja, o Mikutaviciu tokiu ir laikau) geriau kurkit ir nelyskit kur nereikia , kvailai atrodote ne savoj lekstej
g, 2021-06-24 08:44
Čia tie Puidoko palaikytojai, kurie pirmi užtraukia 3 milijonus :)
Geras, 2021-06-24 00:46
Kas jį triuškina?.jis pats susitriuškins
Regina, 2021-06-23 19:08
Sidebar placeholder