Palangoje parduodamas maestro Stasio Povilaičio namas (1)

Stasys Povilaitis buvo vienas mylimiausių Lietuvos estrados atlikėjų. Jis gyveno Palangoje ir savo meilę jai apdainavo ne vienoje dainoje. Praėjus 5 metams nuo estrados legendos mirties – parduodamas namas, kuriame Maestro gyveno.

Naujienų portalą tv3.lt pasiekė žinia, kad Palangoje parduodamas maestro S. Povilaičio namas. Susisiekus su skelbimą patalpinusios nekilnojamojo turto bendrovės „NNTB“ brokeriu Vydučiu Šereika, jis patvirtino, kad tai – namas, kuriame gyveno estrados legenda.

Skelbime nurodoma, kad namas parduodamas už 749 tūkst. eurų. Už šią sumą parduodami du teritorijoje esantys namai – vienas gyvenamasis namas su įrengtais svečių namais 303 kv.m. ploto, o kitas – 83,99 kv.m. ploto.

S. Povilaičio namas Palangoje stovi ramioje Maironio gatvėje, o vos už kelių šimtų metrų – paplūdimys ir Baltijos jūra. Tiesa, keletą metų čia buvo vystomas apgyvendinimo paslaugų verslas. Tai brokeris įvardija, kaip vieną iš namo pranašumų.

„Pagrindiniame name yra vystomas verslas, kuris yra 300 kv.m., o antrame namelyje gyveno Stasio Povilaičio mama. Dabar jis yra negyvenamas, tačiau jame galima gyventi. Vieta strategiškai patogi ir gera.
 

Kitas dalykas – čia vystomas verslas. Kai parduos namą, visi tie verslo kontaktai yra nusistovėję, tai nėra paslapties, kad gali atiduoti visus kontaktus, kad ir toliau būtų galima vykdyti apgyvendinimo verslą“, – namo privalumus vardija jis.

Pasak brokerio, dėl namo besiteiraujančių žmonių skambučių netrūksta ir žmonės aktyviai juo domisi.

„Taip tikrai daug skambina. Per pandemiją buvo šiek tiek sustoję viskas, nes negalėjo važiuoti apžiūrėti, bet kadangi dabar yra laisviau, kadangi yra reklama namo, jo nuotraukos yra portaluose, tai domisi ir skambina“, – sako jis.

Nors skambinančiųjų daug, tačiau rimtas pirkėjas dar neatsirado:

„Kol sutartis nėra pasirašyta, dauguma domisi. Dar nėra taip, kad derėtumėmės dėl kainos. Apžiūrinčių tikrai yra“, – priduria V. Šereika.

Parduodamo namo skelbimą galite pamatyti čia.

Raktažodžiai
Skelbimui gal galėtų ir gražesnių nuotraukų padaryt, ir ne mobiliu? Ne sklypas už 10000€
Arūnas, 2021-06-05 08:55
Sidebar placeholder