Kartu su Kalėdų seniu bei minia didelių ir mažų žiūrovų įžiebėme elegantišką Palangos eglę ir simboliškai paskelbėme gražiausių žiemos švenčių laukimo pradžią.
Atidarėme ir „Palangos ledą“ – dar vieną stebuklą prie pat jūros, po žvaigždėtu dangumi. Tokios pramogos beveik ant jūros kranto neturi nė vienas kitas Lietuvos miestas!
Vaizdo įrašas ČIA:
Aikštę ties Kurhauzu bei Jūratės ir Kastyčio skverą šįvakar užliejo šypsenos, kalėdinės šviesos ir ypatingas bendrystės jausmas.
Bendraudamas su į šventę susirinkusiais palangiškiais jaučiausi iš tiesų pakylėtai – ore sklandantis džiaugsmas ir gražios emocijos dar kartą priminė, kokia draugiška ir vieninga yra mūsų bendruomenė.
Nuoširdžiai ačiū ir į renginius atvykusiems mūsų miesto svečiams – Jūs Palangoje visada esate laukiami!
Palanga jau tviska tūkstančiais lempučių, skamba muzika, o kurortas gyvena šventiniu ritmu, sujungiančiu visus – nuo mažiausio iki vyriausio.
Tegul šis Adventas būna kupinas jaukumo, artumo ir tikėjimo stebuklais.
Ir niekada nepamirškime – stebuklus kuriame mes patys!

Rašyti komentarą