Pavojus dingo: ekstremalioji situacija atšaukta

Šilutės rajono savivaldybėje atšaukta beveik tris mėnesius dėl žiemą prasidėjusio potvynio paskelbta ekstremalioji situacija.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad savivaldybės lygio ekstremalioji situacija Šilutės rajono mero Vytauto  Laurinaičio potvarkiu atšaukta nuo šio pirmadienio, balandžio 15 dienos.

Ji, mero potvarkiu, paskelbta šių metų sausio 26 d., pamaryje prasidėjus žiemos potvyniui - dėl gamtinio įvykio, kai kyla pavojus žmogaus gyvybei, sveikatai, turtui ir (ar) aplinkai.

Ekstremalioji situacija galiojo ne visame Šilutės rajone, o tik Juknaičių, Rusnės, Kintų, Šilutės, Saugų ir Usėnų teritorijose.

Būtent jose didžiausią pavojų iš kėlė potvynis bei labai aukštas vandens lygis.

Dėl prasidėjusio žiemos potvynio, pavojaus varpai pamaryje pradėti skambinti po to, kai vandens lygiai Atmatos, Leitės ir Šyšos upėse viršijo stichinius vandens lygius nuo apie 10 iki apie 100 centimetrų.

Apsemta keliolika kaimų ir kelios dešimtys sodybų, keliolikos tūkstančių hektarų plotas.

Iki šiol dar vis galioja praėjusių metų lapkričio 11 d. Klaipėdos rajono savivaldybės Priekulės seniūnijos teritorijose paskelbta savivaldybės lygio ekstremalioji situacija.

Pagėgių savivaldybės Pagėgių, Stoniškių, Vilkyškių ir Lumpėnų seniūnijų teritorijose ji paskelbta šių metų vasario 5 d.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder