Per parą pasienyje apgręžta 14 migrantų, vienas įleistas dėl humanitarinių priežasčių

Per praėjusią parą į Lietuvą iš Baltarusijos neleista patekti 14 migrantų, vienas įleistas dėl humanitarinių priežasčių, sekmadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Penktadienį VSAT pareigūnai apgręžė septynis užsieniečius, ketvirtadienį – penkis, trečiadienį – aštuonis. Antradienį nefiksuotas nė vienas atvejis, kad iš Baltarusijos neteisėtai būtų bandę patekti migrantai. Pirmadienį neįleisti keturi tokie asmenys, sekmadienį – 33.

Šeštadienį VSAT gavo pranešimą, kad į ligoninę Vilniuje iš Varėnos rajono išvakarėse atvežtas migrantas joje liks mažiausiai iki kitos savaitės.

Nuo rugpjūčio pradžios, kai pareigūnai įgijo teisę neįsileisti draudžiamose vietose iš Baltarusijos einančių migrantų, jų į Lietuvą nepateko 8055. Kai kurie asmenys į šalį patekti galėjo mėginti po kelis kartus.

Tarnybinių ginklų migrantų krizės metu veikiantiems Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą pasienyje panaudoti neteko. Sienos kontrolė Lietuvos pusėje tebevykdoma sustiprintu režimu.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder