Po A. Dulkio pasisakymo – D. Kepenio akibrokštas: Seimo posėdžių salėje nusiplėšė apsauginę kaukę (4)

Vyriausybės valandos Seime metu klausimą sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui norėjęs užduoti valstietis Dainius Kepenis pareiškė dėkojantis ministrui, kad šis pagaliau esą prabilo apie koronaviruso prilyginimą eilinei ligai, ir šių žodžių metu parlamento posėdžių salėje nusiplėšė nuo veido apsauginę kaukę.
 

Valstiečio veiksmus puolė raminti posėdžiui pirmininkavęs Seimo pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen pavaduotojas, Laisvės partijos atstovas Vytautas Mitalas, paprašydamas D.Kepenio užsidėti kaukę.

Nusiplėšė nuo veido kaukę

Seime ketvirtadienį vykusios Vyriausybės valandos metu parlamentarai turėjo progą užduoti klausimus Ministrų kabineto nariams. Valstietis D.Kepenis, prieš užduodamas klausimą A.Dulkiui, išsakė padėką dėl jo minčių, kad greitu metu koronavirusinė infekcija galės būti įvardijama kaip tokia pati liga, kaip kitos.

„Šis etapas, kuriame mes esame, yra toks, kurį peržengę jau fiksuosime, kad kovidas – tokia pati liga, kaip ir kitos. Ir čia bus daugybė ir gydymo tvarkos, ir apmokėjimo, ir gydymo įstaigų gyvenimo pokyčių, ir kituose dalykuose“, – „Delfi TV“ laidoje „Pokalbis su Daiva Žeimyte-Biliene“ sakė A.Dulkys.

Į šiuos žodžius Seimo salėje entuziastingai sureagavęs D.Kepenis nuo veido nusiplėšė medicininę kaukę.

„Yra toks terminas – sveikata visose politikose. Paprastai už tai atsako Vyriausybės galva. Bet, kadangi mano klausimai mielą Ingridą meta į raudonį, tai aš jos šiandien nejaudinsiu. Noriu kreiptis į sveikatos apsaugos ministrą A.Dulkį, kuris šiandien paskelbė ilgai lauktą naujieną.

Jis pavadino daiktus savo vardais ir kovidą prilygino eilinei ligai. Ačiū, mielas Arūnai“, – rėžė D.Kepenis, Seimo salėje nusiplėšdamas nuo veido medicininę kaukę.

Kepenio komentaras nuo 2:23:00

Seimo rytiniam posėdžiui pirmininkavęs V.Mitalas paprašė valstiečio kaukę užsidėti. „Kviečiu kaukę užsidėti. Mes jus tikrai girdime ir su kauke“, – tvirtino Seimo pirmininkės pavaduotojas.

„Negaliu dar?“ – į prašymą jam atsakė D.Kepenis, tačiau sutiko užsidėti kaukę.

Sulaukė ir klausimo

Toliau tęsdamas savo pasisakymą valstietis klausė A.Dulkio, kodėl šis jau kelis mėnesius nesutinka pasikalbėti su Klaipėdos universiteto bendruomene apie sveikatos politikos įgyvendinimą ir tausojimą Lietuvoje natūraliu būdu.

„Mielas Arūnai, kada rasite laiko įsijungti savo kompiuterį, pakviesti kolegę švietimo ministrę ir rimtai pasikalbėti apie Lietuvos sveikatą?“ – klausė D.Kepenis.

„Taip, aš jau esu susisiekęs su jūsų minimais kolegomis ir manau, kad atslūgus pandemijai mes rasime laiko ir gyviems susitikimams, ir konferencijoms, ir kitiems dalykams.

Tikrai ačiū už kvietimą. Išgirdau jį“, – trumpai teatsakė ministras.

Raktažodžiai
Susidaro įspūdis, kad Kepenis susipyko su protu.
Audronė, 2021-04-23 09:56
Jei Kepenis negaus naudos , tai kam tada įstatymų laikytis kitiems žmonėms.
Ramass, 2021-04-23 06:40
Pagarba Kepeniui!
GretA, 2021-04-22 22:03
Sidebar placeholder