Šeštadienį valandai užtems Palangos tiltas

Policija: kurortuose nakvynę rezervavę ir iki vidurnakčio atvykę žmonės galės pasilikti

Palangoje ar kituose kurortuose būstą ar kambarį viešbutyje rezervavę ir iki vidurnakčio atvykę žmonės galės pasilikti, sako Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. 

Anot jo, jei žmonės atvyks į Palangą iki naujo tvarkos įsigaliojimo ir turės jų viešnagę patvirtinančius dokumentus, jie kurorte galės būti. 

„Jei įvažiuoji iki dvylikos ir kitą dieną, savaitgalį turi įrodančius dokumentus, tai viskas tvarkoje“, – BNS penktadienio popietę sakė Policijos departamento atstovas. 

Jis pabrėžė, kad nuo šeštadienio naujai atvykstantiems žmonėms į Palangą nebebus leidžiama įvažiuoti, nepaisant to, ar jie bus iš anksto rezervavę apgyvendinimo paslaugą, ar ne. 

Siekiant sustabdyti COVID-19 plitimą Vyriausybė penktadienį nusprendė iki balandžio 6 dienos atnaujinti judėjimo tarp šalies savivaldybių draudimą. Jis įsigalioja šeštadienį. Išimtys galioja tik žiedinėms savivaldybėms. Kitur kirsti savivaldybių ribas galimas dėl darbo ar kitais svarbiais tikslais.

Policija sako, kad šalyje veiks mobilūs ir stacionarūs kontrolės postai. Didesnį dėmesį pareigūnai planuoja skirti kurortams.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder