Praėjusią parą į Lietuvą neįleisti 9 neteisėti migrantai

Penktadienį pasieniečiai į Lietuvą iš Baltarusijos neleido patekti 9 neteisėtiems migrantams. Praėjusią parą Latvijos pareigūnai apgręžė 34 tokius užsieniečius, o Lenkija ketvirtadienį iš Baltarusijos neįsileido 22 migrantų.

Ketvirtadienį į Lietuvą iš Baltarusijos neleistinose vietose nepateko 11 užsieniečių. Trečiadienį ir pirmadienį tokioje statistinėje neįleistųjų kategorijoje buvo nuliai. Antradienį VSAT apgręžė 9 migrantus. Sekmadienį neįleista 13 užsieniečių, šeštadienį – 8.

Į Lietuvą dėl humanitarinių priežasčių penktadienį įleistų užsieniečių nebuvo.

Penktadienį vakare ties Druskininkų savivaldybe prie sienos Baltarusijos pusėje buvo iššauta signalinė raketa.

Dieną pietinėje Lietuvos dalyje, Baltarusijos pusėje Gožos poligono kryptimi, girdėjosi pabūklų šūviai.

Nuo rugpjūčio pradžios, kai pasieniečiai įgijo teisę neįsileisti draudžiamose vietose iš Baltarusijos einančių migrantų, jų į Lietuvą, vidurnakčio iš penktadienio į šeštadienį duomenimis, nepateko 8274.

Tarnybinių ginklų profesionaliai migrantų krizės metu veikiantiems bei visuomenės pasitikėjimą dėl to pelniusiems Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą pasienyje panaudoti neteko. Sienos kontrolė Lietuvos pusėje tebevykdoma sustiprintu režimu.

Penktadienį Latvijos pasieniečiai apgręžė 34 iš Baltarusijos bandžiusius patekti neteisėtus migrantus. Ketvirtadienį į šalį neįleisti 44 tokie asmenys, trečiadienį – 56, antradienį – 50, pirmadienį – 27, sekmadienį – 44, šeštadienį – 46.

Lenkijos pasieniečiai ketvirtadienį užkirto kelią iš Baltarusijos patekti 22 neteisėtiems migrantams, trečiadienį – 8, antradienį – 9, pirmadienį – 39, sekmadienį – 30, šeštadienį – vienam.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder