Prezidentas pasveikino „Globalios Lietuvos“ apdovanojimų nominantus ir laureatus

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienio vakarą pasveikino „Globalios Lietuvos“ apdovanojimų nominantus ir laureatus.

Dešimtą kartą vykstančiuose apdovanojimuose pagerbti žmonės, kurie stiprina Lietuvos tarptautiškumą, plečia šalies įtaką pasaulinėje ekonomikoje, moksle, kultūroje, kurie deda tvirtą pagrindą ilgalaikiam jos klestėjimui ir gyventojų gerovei.

„Globalios Lietuvos“ apdovanojimų laureatai bei nominantai atspindi didžiulį kūrybinį potencialą, kuris slypi kiekvienoje brandžioje demokratinėje visuomenėje. Jie mums rodo kelią, kuriuo kiekvienas turėtume eiti. Visi kartu galime dar daugiau padaryti, kad Lietuva būtų stipresnė, veržlesnė ir geriau girdima pasaulyje“, – sakė šalies vadovas.

Prezidentas padėkojo „Globalios Lietuvos lyderių“ tinklo kūrėjams už jų pastangas burti viso pasaulio lietuvius ir kitus Lietuvai neabejingus žmones.

„Globali Lietuva – tai po visą pasaulį pabirę drąsūs bei veiklūs žmonės, kurie niekada nepamiršo Tėvynės, kurie garsina Lietuvos vardą, palaiko inovatyvių idėjų apykaitą, skatina mokslo pažangą ir neša žinią pasauliui apie Lietuvoje gimusio verslo jėgą, savo menu populiarina mūsų šalį, jos žmones visame pasaulyje. Atskiro paminėjimo nusipelno ir šiemet atsiradusi nauja – „Lietuvos draugų valstybės pažangai“ – apdovanojimų kategorija. Tikiuosi, kad ji atkreips visų mūsų dėmesį į tuos žmones, kurie savo darbais turtina mūsų šalį, nors nėra iš jos kilę“, – sakė šalies vadovas.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder