Priėmime Prezidentūroje nedalyvavusi I. Šimonytė: pasirinkau šeimos vertybes (8)

Valstybės dienos proga organizuotame priėmime Prezidentūroje nedalyvavusi ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė teigia, kad pasirinko šeimos vertybes, kadangi šią dieną pas ją atvyko artimi giminaičiai. Pasak premjerės, ji kvietimą dalyvauti renginyje gavo praėjusį ketvirtadienį. Pakvietimus į tokius renginius, I. Šimonytės nuomone, prezidentas Gitanas Nausėda galėtų išsiųsti ir šiek tiek anksčiau.

„Kvietimą aš gavau, jeigu neklystu, ketvirtadienį. Man atrodo, kad tokius dalykus galima planuoti šiek tiek labiau iš anksto“, – po Vyriausybės posėdžio surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo I. Šimonytė.

Premjerė teigia, kad šią dieną pas ją atvyko ilgai nematyti giminaičiai iš užsienio, todėl ji tvirtina pasirinkusi šeimos vertybes.

„Jau buvo vieša informacija: vakar pas mane atvyko mano sesuo su šeima, kurios aš nemačiau pusantrų metų, tai aš pasirinkau šeimos vertybes, jeigu galima būtų taip pasakyti“, – sakė ji.

Visgi Ministrų Kabineto vadovė atmetė mintį, kad tai, jog susitikime nedalyvavo ji pati ir dar keletas ministrų, gali iliustruoti gilesnį Prezidentūros ir Vyriausybės konfliktą.

„Nebuvo jokio (Vyriausybės narių – ELTA) tarimosi. Visi laisvi žmonės dalyvauti renginiuose, išskyrus tuos renginius, kurie yra absoliučiai protokoliniai ir juose dalyvauti privalu“, – įsitikinusi I. Šimonytė.

 

Kiek suprantu, neturi ji jokios šeimos. Tame ir problema.
D., 2021-07-11 14:41
GĖDA! Prezidentas premjerę kvietė į Valstybės šventę, ne į kokį asmeninį gimtadienį. Premjerei Valstybei tą dieną laiko neliko. Ji pasirinko asmeninius interesus. Kaip greitai paaiškėja tikrosios vertybės. Valstybė ir jos žmonės premjerei, deja, paskutinėje vietoje.
TIKRAI, 2021-07-08 19:57
tikrai nepadeda rasti bendra kalba
ambiciju demonstravimas, 2021-07-08 14:59
Sidebar placeholder