R.Karbauskis nustatė diagnozę R.Juknevičienei: jai paranoja (9)

Žiniasklaida paviešino vidinį konservatorių partijos narių susirašinėjimą, kuriame europarlamentarė Rasa Juknevičienė dalies Seimo konservatorių siūlymą rengti referendumą dėl partnerystės projekto vadina Rusijos politikos projektu. „Valstiečių" lyderis Ramūnas Karbauskis R.Juknevičienei nustatė diagnozę: paranoja.

„Ponia Rasa visada pasisako, kad viskas, kas ne konservatorių, yra kažkaip susiję su Rusija, bet šį kartą to kitaip, kaip paranoja, pavadinti negalima.

Ji jau savo frakcijos narius ir bendražygius įtarinėja darbu Rusijai!

Beje, ši paranoja iliustruoja ir visos pamišėlių valdžios komunikaciją ir naratyvus, kurie tik dar labiau ryškina mūsų ir jų požiūrio į žmones bei valdžią skirtumus.

Pavyzdžiui, referendumas jiems - Rusija, referendumas mums - Šveicarija arba Prancūzija. Laurynas Kasčiūnas jiems - Rusijos agentas.

Mums šis politikas - Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas, vienas iš referendumo iniciatorių. Beje jis yra vienas ištikimiausių Vilniaus Žalgirio fanų, kuris būdavo „Pietų IV" tribūnos gretose, kovojusiose su Maskvos CSKA (kad ponia R.Juknevičienė geriau suprastų, tai yra Centrinis armijos sporto klubas) ir kitais sovietiniais klubais", - primena R.Karbauskis.

Jis pacitavo europarlamentarę, sakiusią: „Reikėjo nemažai laiko, kad pakeisčiau savąsias pažiūras, ir progresą priimčiau taip, kaip jis suprantamas Vakaruose."

„Į ką pakeitė pažiūras? Prireikė laiko įtikinti save, kad šeima yra nesvarbu ir nieko nei valstybei, nei senstančiai Europai su mažėjančiu gimstamumu nereiškia?" - retoriškai klausia „valstietis".

Anot jo, sunku suprasti persimainiusius konservatorius.

„Belieka tik aikčioti ir stebėtis nuo pareiškimų apie pasikeitusias pažiūras, kurios jau ne tik nekoreliuoja su konservatorių ir tuo labiau krikščionių demokratų ideologija, bet kad ir kaip būtų sudėtinga konservatoriams dabar pripažinti, tai niekur neveda ir neprogramuoja valstybės ateities.

Jau nekalbant, kad tai yra jų pačių rinkėjų išdavystė. Konservatorių rinkėjas tikėjosi ko kito - to, ką visi konservatoriai, pradedant Vytautu Landsbergiu, baigiant R.Juknevičiene, prieš kiekvienus rinkimus labai daug kartų kartojo: „demokratija", „šeima", „girdėti žmones" ir t.t.

Dabar viso to nėra. Dingo. Pasikeitė pažiūros. Ir dėl savo pasikeitusių pažiūrų konservatoriai dabar kaltina tuos, kurie liko ištikimi vertybėms, kuriomis visada tikėjo ir dabar tiki. Norisi tikėti, kad ir konservatoriai tuo tikėjo.

O vadovaujantis jų logika ir kaltinimais, tai reiškia, kad patys konservatoriai kalbėdami apie šeimą ir valstybės ateitį buvo Kremliaus tarnai?

Kas konservatorius taip pakeitė, politiškai perdažė?", - nesuvokia R.Karbauskis.

Dar viena "nacionalinė vertybė", sugebėjusi prisišlieti prie "tautos mylėtojų" tiek sovietmečiu (komsorgė - komunistinio jaunimo grupės vadovė, parinkta rajono komsamolo komiteto), tiek Lietuvos Nepriklausomybės atstatymo metu, tiek Laisvės įtvirtinimo metu, tiek Lietuvos par(si)davimo sorošistinėms, leftistinėms, kremlinėms jėgoms (dabartiniu) laikotarpiu. Rusai tokias asmenybes vadina "vanjka vstanjka" vardu, na dar tiktų " matrioškos alionuškos", kurioje nulupant viršutinį sluoksnį vis pasirodo naujas, toks pat raudonas sluoksnis, vardas.
Dar viena, 2021-05-30 13:05
Yra tokių toksiškų politikų, kurie nuodija visą politinį gyvenimą ir neša žalą valstybei. Tas apibūdinimas tinka šiai. Jeigu tu turi kitą nuomonę, lygu Kremlinis. Pas daugumą vyresnių konservatorių su galva negerai
Arūnas, 2021-05-30 11:44
Blogiausia, kad paranojikai nepripažįsta paranojos, o psichiatrams, manau, išvis sunkūs laikai... nes negali ligos pripažinti tiems, kurie ja serga.
ωμέγα, 2021-05-29 23:24
Sidebar placeholder