S. Skvernelė teisme prabilo apie „vagies namo“ istoriją: jautėme įtampą, pyktį, skausmą

Buvusio premjero, dabar – Seimo nario Sauliaus Skvernelio žmona Silvija pirmadienį teisme turėjo prisiminti 2020 m. birželį netoli Skvernelių namų prasidėjusią istoriją, kai ant kelio buvo išpaišyti S. Skvernelį žeidžiantys užrašai.

Anot S. Skvernelės, šis incidentas jai ir jos šeimai sukėlė itin neigiamus jausmus, o vaikus nuo šios istorijos stengiasi saugoti iki šiol.

Pirmadienį Vilniaus regiono apylinkės teisme Vaida Sinkevičienė toliau tęsė baudžiamosios bylos, iškeltos buvusiam susisiekimo ministro Roko Masiulio patarėjui Gediminui Vaitkevičiui, nagrinėjimą.

Jis yra kaltinamas dėl šmeižto S. Skverneliui bei viešosios tvarkos sutrikdymo. Teisme dalyvavo du nusižengimo liudininkai: S. Skvernelė bei Arūnas Dautaras.

Upės g. esančio kelio asfaltas buvo aprašinėtas praėjusių metų birželio 10 d. naktį, ant jo buvo palikti užrašai „vagies namas“ ir „Skvernelis“ bei nupiešta rodyklė su užrašu „1 km.“ nurodant, į kurią pusę yra S. Skvernelio namas.

Liudininkės S. Skvernelės pasakojimu, kad kažkas parašyta ant asfalto, ji pastebėjo grįždama su dukra iš Vilniaus, tačiau sustoti paskaityti nenorėjo, nes matė savo šeimos pavardę – tokiu būdu stengėsi apsaugoti savo dukrą.

Tik vėliau nuvykusi į įvykio vietą ir pamačiusi, apie ką šie užrašai, liudininkė sakė pajautusi baimę, nes užrašas buvo apytikriai už vieno kilometro nuo namų. „Vadinasi, žmogus žinojo, kur mes gyvename, ir tam ruošėsi“, – pasakojo S. Skvernelė.

Anot tuometinio premjero žmonos, šis užrašas buvo žeidžiantis, šmeižiantis ir skaudinantis visą jos šeimą.

S. Skvernelio žmonos teigimu, ji iškart suprato, kad taip negalėjo pasielgti bendruomenės nariai, nes jie visi savo lėšomis prisidėjo prie kelio asfaltavimo. Jos prisiminimais, bendruomenės nariai teigė jautęsi įžeisti dėl apšmeižto kaimyno bei dėl sugadinto kelio dangos.

Kadangi šis įvykis sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio, S. Skvernelė teigė kartu su vyru nuolatinę įtampą, pyktį, skausmą. Liudininkė patvirtino su vyru kalbėjusi apie šį įvykį, tačiau nuo vaikų stengiasi slėpti.

Sidebar placeholder