S. Skvernelis siūlo A. Bilotaitei atsistatydinti: tai būtų pats geriausias valstybei žingsnis (26)

Kritikuojantis vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės ir jos komandos veiksmus  migrantų krizės akivaizdoje Seimo opozicijos lyderis Saulius Skvernelis  sako, kad ministrė turėtų atsistatydinti iš  šių pareigų,  ir tai būtų pats „geriausias valstybei  žingsnis, keliantis mažiausiai emocijų“.

„Manau, kad nuo pat kadencijos pradžios tai yra nesusipratimas –  ponia vidaus reikalų ministrė.

Man ir gaila jos žmogiškai, tikrai žmogus yra ne savo vietoje, politinė komanda ir pati ministrė visiškai neturi nei kompetencijos, nei ryžto, nei supratimo, kokiai ministerijai vadovauja ir kaip tą krizę valdyti.

Matyt, būtų teisingiausias sprendimas padėkoti ministrei už pastangas,  tikrai už stengimąsi ir pasiieškoti  ministrei pirmininkei šiai krizinei situacijai verto kandidato“,– antradienį žurnalistams Seime, vertindamas  vidaus reikalų ministerijos veiksmus dėl migrantų krizės, sakė S. Skvernelis.

Tuo tarpu Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Laurynas Kasčiūnas nemano, kad ministrė A. Bilotaitė turėtų atsistatydinti.

„Ministrė dirba,  stengiasi,  jai reikia padėti“,- žurnalistams Seime sakė L. Kasčiūnas.

Kalbėdamas apie gyventojų protestus dėl migrantų apgyvendinimo, opozicijos  lyderis S. Skvernelis apgailestavo, kad  policijai tenka  taisyti  politikų padarytas klaidas.

„Jeigu būtų priimti sprendimai aiškūs,  motyvuoti  ir tvirti – tai nebūtų buvę tų protestų. (...)

Žmonės mato valdžios sutrikimą ir protestuoja. Jeigu tarp jų yra kažkokių provokatorių, tai  teisėsauga turėtų su jais ir dirbti, tačiau dauguma žmonių turi natūralią baimę“,– mano S. Skvernelis.

Jo įsitikinimu, žmonės tikrai turėjo teisę protestuoti, bet po to, kai policija paprašė ir paaiškino, kad tai yra neteisėti veiksmai, turėjo paklusti reikalavimams, o  nepaklusus turėjo teisę naudoti prievartą.

„Manau, kad ta prievarta, kurią panaudojo,  buvo proporcinga, adekvati. Man tik gaila, kad  tai, ką privirė košės  politikų sprendimai,  policija turi ištaisyti“,– žurnalistams sakė ekspremjeras, Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos  frakcijos narys  S. Skvernelis.

Archyvų nuotr.

Aš taip pat per egzaminą labai, net labai stengiausi, bet niekas nepadėjo, rezultalas tik 2 proc. Kaip dabar pateisinti, kas kaltas?
Evaldas, 2021-07-30 20:29
Tikrai ministrė yra savoj vietoj ir gana kompetentinga. Nėra ko lyginti su ta plevesa marionete anoj kadencijoje. O p. Skvernelio paklausčiau, ar manote, tamsta, savo "mento" diktatoriaus metodais ruošiatės šią rimtą problemą spręsti. Tas laikas jau praėjo, laimei!
Aurika, 2021-07-30 17:25
per daug filmukų panelė ar poniutė neaišku kaip pavadint,prisižiūrėjo kaip Btka su su žmonėm elgias ,tai dabar treniruoja vst avigalvius ant savų žmonių ir dar psakėčią apie padegtas padangas kuria ,nes be melo lansberginiai anei kriukt anei iš vietos fu ŠLIUŽAI.
pjanas, 2021-07-28 18:21
Sidebar placeholder