Šalies vadovas: jeigu prezidento rinkimai pasibaigs man sėkmingai, ketinu kelti Kęstučio Navicko klausimą

(3)

Prezidentas Gitanas Nausėda sako, kad žemės ūkio ministrui Kęstučio Navickui trūksta lyderystės ir politinės ambicijos, tad sėkmės atveju šalies vadovo rinkimuose, jis keltų klausimą dėl K. Navicko likimo poste.

„Labai daug klausimų ir žemdirbių atstovai pažėrė labai daug priekaištų ir mūsų ministerijos vadovybei. Apgailestauti tenka, kad ministras šiuo metu yra kitoje vietoje ir į klausimus atsakyti negalėjo. Įvertindamas pakankamai ilgo laikotarpio lyderystės trūkumo arba politikos ambicijos nebuvimą, aš turiu apeliuoti į liepos mėnesį įvyksiantį Vyriausybės performavimą“, – antradienį Kauno rajone po susitikimo su žemės ūkio atstovais žurnalistams teigė G. Nausėda.

„Jeigu prezidento rinkimai pasibaigs man sėkmingai, aš ketinu kelti ministro klausimą. Manau, kad mes nusipelnome aktyvesnio, lyderystės turinčio ministro šioje nepaprastai svarbioje, strateginėje Lietuvos ūkio šakoje“, – pažymėjo jis.

G. Nausėda tvirtino, kad žemės ūkio politika šiuo metu neturi strategijos bei aiškios perspektyvos, kaip šis sektorius atrodys po penkerių ar dešimties metų.

„Reikėtų konstatuoti, kad mūsų žemės ūkio politika vis dar neturi strategijos. Priimame eilę fragmentinių sprendimų, kurie atliepia to meto, tos dienos poreikius, bet toli gražu nesprendžia susikaupusių problemų, kurios eina metai iš metų, labai ilgą laikotarpį. Svarbiausia, kad nematome perspektyvos kaip atrodys Lietuvos žemės ūkis po 5-10 metų“, – sakė šalies vadovas.

K. Navicko darbas šios kadencijos metu ne kartą buvo kritikuotas tiek opozicijos, tiek valdančiosios daugumos atstovų, jam nesėkmingai buvo rengiamos interpeliacijos.

Metų pradžioje Vilniuje vyko ūkininkų protestas, į kurį atvykęs K. Navickas buvo protestuotojų pasitiktas švilpimais, skandavimais „Gėda!“, raginimais palikti ministro postą.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder