Petras Gražulis

Seimo narys P. Gražulis siūlo įdarbinti nelegalus ir patiems statyti tvorą (3)

Seimo narys Petras Gražulis siūlo įstatyme numatyti galimybę įdarbinti nelegalius migrantus. Jis įregistravo tai numatantį įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ pakeitimo projektą.

Į įstatymą jis siūlo įrašyti, kad „darbingi prieglobsčio prašytojai, kol bus nagrinėjami jų prašymai dėl prieglobsčio suteikimo, turi būti įdarbinti darbo rinkoje ir (arba) viešuosiuose darbuose, įskaitant pasienio fizinio barjero statybą“.

„Projekto parengimo tikslas – įdarbinti neteisėtai Lietuvos  valstybės sieną kirtusius darbingus asmenis, tam, kad būtų palengvinta jų išlaikymo našta.

Daugelyje Lietuvos įmonių trūksta darbuotojų, įdarbinami net kaliniai, todėl siūlomas projektas palengvintų situaciją darbo rinkoje.

Be to, planuojantiems neteisėtai kirsti Lietuvos sieną sumažintume motyvaciją veržtis į ES per Lietuvą, nes jie žinotų, kad bus įdarbinti Lietuvoje“, – dokumento aiškinamajame rašte sako Seimo narys P. Gražulis.

Jis pastebi, kad šiuo metu teisės aktai draudžia neteisėtai Lietuvos Respublikos valstybės sieną kirtusius darbingus asmenis įdarbinti.

Pasak P. Gražulio, priėmus siūlomas įstatymo pataisas, Vidaus reikalų ministerija turės patvirtinti neteisėtai Lietuvos valstybės sieną kirtusių darbingų asmenų įdarbinimo nuostatus.

Labai geras pasiūlymas tegul dirba kokiems velniams už dyką maitinti .Labai jau tu emigrantu dideli reikalavimai .Kaip dirbs tai ir nusipirks ko nori
Kama, 2021-10-22 19:58
Tokio kaip Petro Gražulio seime nėra , tokio sąžininko žmogaus einant už teisybę seime nėra , o prieš jį eina Lietuvos vagys.
Šventa tiesa, 2021-10-22 17:16
Taip taip Grazuli, viena primk vietoj Naglio Puteikio,visvien is jo jokios naudos, kita itaisyk dirbt tavo mazos dukters aukle, trecia i Palanga skumbriu pardavinet, o visus likusius i Judex koldunu fabrika....jie kiaulienos nevalgo, reiskia nevogs mesos ir biznis..oho ho Oi kaip jie tave myles, ne taip kaip Pax
K, 2021-10-22 15:54
Sidebar placeholder