Remigijus Žemaitaitis

Seimo narys Remigijus Žemaitaitis: Tarp tų konservatorių, pilnatinių tikrai daug ir pas juos dažnai pilnatis šviečia

Jau skelbėme, kad vakar, tik prasidėjus muštynių skandalui Seime, „linksma" diena Parlamento rūmuose toli gražu tuo nesibaigė. Netrukus konservatorius Laurynas Kasčiūnas Seimo posėdžio metu, stovėdamas prie šoninio mikrofono, pasirodė „visu gražumu". Replikuodamas Vytautui Bakui, seimūnas nusprendė jam triukšmu maišančius kolegas nutildyti štai tokia fraze: „Klausyk, uždaryk burną savo, gerai, asile".

Respublika.lt šaltinio duomenimis, šią frazę L. Kasčiūnas adresavo jį bandžiusiam nutraukti Seimo nariui Remigijui Žemaitaičiui. Respublika.lt pavyko susisiekti su Seimo nariu Remigijumi Žemaitaičiu, kuris pakomentavo susiklosčiusią situaciją.

- Kas vyksta Seime? Tai Tomilinas su Valkiūnu pešasi, tai jus Kasčiūnas asilu išvadino, kas darosi Seime?

- Nieko nesidaro. Konservatoriai, vargšai, įtampos neatlaiko.

- O ko jie čia nervinasi? Kokia priežastis?

- Na, situacija tikrai prasta. Koalicijai ir balsų trūksta ir Pavilioniui liepė atsistatydinti. Kasčiūnui irgi kliuvo stipriai, praeitą ketvirtadienį ir šiandien ryte konservatorių frakcijoje.

Kliuvo dėl užsieniečių teisinės padėties įstatymo ir dėl to, kad Žygį (Žygimantą Pavilionį) jie palaikė, kad nemesti jo iš frakcijos. Tai tos įtampos pas jį yra daug.

Kiekvienam per metus laiko taip gali nutikti.

- Tai Jūs nesureikšminate šio incidento, kaip Tomilinas?

- Ne, ne. Ai, čia tas Tomilinas, kaip kokia mergaitė su sijonu. Pastūmė dėdė-fėdia, na jau gėdos reikia turėti... Aš suprasčiau, jeigu būtų į lupeną (galvą) gavęs gerai, na, tai tada suprasčiau.

Na, vyrai aiškinosi, gal kiek stumtelėjo, bet netikiu, jog Valdemaras kažką tai darytų.

Man čia būtų kažkas iš fantastikos srities, kiek jau metų jį pažįstu, gal apie 12, tai nežinau. Eitų normaliai, kaip vyrai išsikalbėtų ir tiek, o dabar kaip mergaitė, policiją kviečiasi. Na, dėmesio stoka prieš Kalėdas.

- O gal pilnatis čia veikia?

- Na, pilnatis tai taip, visą naktį švietė kaip su liktarna.

Tarp tų konservatorių, pilnatinių tikrai daug ir pas juos dažnai pilnatis šviečia, bet aš žinau tas emocijas, pats valdančiojoje daugumoje buvau ir suprantu, kad tos įtampos kartais neatlaikai ir žodis po žodžio, tuoj kalnas susilipdo.

Aišku, Tomilinas neatlaikė įtampos, nes jis visą laiką buvo ištikimas konservatoriams ir balsuodavo kaip konservatorius, o šiandien visus jo pasiūlymus atmetė.

Ir kai tu be sustojimo palaikai juos visus metus, ploji pagal jų katutes ir ateina atpildo diena kai tau į kitą žandą traukia.

Aš manau, kad tai irgi prisidėjo prie jo tokios reakcijos.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder