tik norisi keiktis, nes šitie ponai perdaug pinigų prisigrobė ir nesižino kas darosi,šiukšlės
Pala pala
Pala pala ,
Tai vistik paaiškėjo kas " užgrobęs kaip savo " laikė VISUOMENINĮ TRANSLIUOTOJĄ ! Gerai, kas jais netikiu, blogai, kad jie remiami iš valstybės ( ir mano ) biudžeto. LRT vadovą manau reikia atleisti, nes eteris kainuoja !
kas dabar bus
kas dabar bus,
Baisu sovietinės spaudos veteranėms ir veteranams, sulindusiems į elertė
Pilietis
Pilietis ,
Argi ten buvo protestai? Ten buvo LRT sukurta palaikymo grupė, siekianti paveikti visuomenė. Nepaėjo. Dabar privalės dirbti tikrosios visuomenės interesams, o ne atskiroms grupėms ir partijoms. Pagaliau žodžio laisvė priklauso tautai. Valio
,
Komunstai su Niemano mėšlu siekia uzvaldyti ir kontroliuoti informacija, kad galėtu slėptu savo aferas ir vagystes!
,
o gal taip ir turėtų būti - kieno valdžia, tų ir žiniasklaida
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
tik norisi keiktis, nes šitie ponai perdaug pinigų prisigrobė ir nesižino kas darosi,šiukšlės
Tai vistik paaiškėjo kas " užgrobęs kaip savo " laikė VISUOMENINĮ TRANSLIUOTOJĄ ! Gerai, kas jais netikiu, blogai, kad jie remiami iš valstybės ( ir mano ) biudžeto. LRT vadovą manau reikia atleisti, nes eteris kainuoja !
Baisu sovietinės spaudos veteranėms ir veteranams, sulindusiems į elertė
Argi ten buvo protestai? Ten buvo LRT sukurta palaikymo grupė, siekianti paveikti visuomenė. Nepaėjo. Dabar privalės dirbti tikrosios visuomenės interesams, o ne atskiroms grupėms ir partijoms. Pagaliau žodžio laisvė priklauso tautai. Valio
Komunstai su Niemano mėšlu siekia uzvaldyti ir kontroliuoti informacija, kad galėtu slėptu savo aferas ir vagystes!
o gal taip ir turėtų būti - kieno valdžia, tų ir žiniasklaida
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.