Šiaulių miesto tarybos nario akibrokštas: Lietuvą lygino su vyrišku lytiniu organu

(2)

Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narys, skulptorius Gintautas Lukošaitis, kovo pradžioje dar kartą išrinktas į Šiaulių miesto tarybą su mero Artūro Visocko komiteto „Dirbame miestui“ sąrašu, balandžio 17 dieną socialiniuose tinkluose tėškė akibrokštą. Jis Lietuvos Respubliką (LR) galimai išvadino vyrišku lytiniu organu.

Politiko įraše teigiama: „LR yra didelis b..., arba tiksliau du dideli..., katrie dangų remia! Jie tokie dideli, kad matai viską, išskyrus pačius b...

1. 1.6 milijardo guli jau 2 metus ir nyksta, kurio tinkamas panaudojimas atneštų 10 mlrd. ekonominės naudos.... tai paskutinė tokio mąsto finansinė parama

2. Elektros lochotronas...“

Keiksmažodžiais persunktas įrašas patiko dar vienam Tarybos nariui Gediminui Beržiniui-Beržinskui, o meras Artūras Visockas, užuot pasmerkęs tokią savo bendražygio leksiką, pakomentavo apie Europos Sąjungos milijonus, kurie niekam nerūpi.

Tačiau atsirado pilietis (vardas ir pavardė redakcijai žinomi), kuris raštu paprašė įvertinti tokį G. Lukošaičio elgesį Šiaulių miesto savivaldybės tarybos Etikos komisijos, Šiaulių miesto mero, Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos, Lietuvos Respublikos prokuratūros.

Į piliečio raštą sureagavo Šiaulių apylinkės prokuratūra, persiuntusi raštą Šiaulių apskrities vyriausiajam policijos komisariatui, nurodydama „organizuoti prašymo nagrinėjimą ir priimti sprendimą (...) dėl Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nario Gintauto Lukošaičio galimų įžeidinėjimų ir nepagarbos Lietuvos valstybei“.

Šiaulių apskrities VPK atstovė Gailutė Smagriūnienė patvirtino, kad tokia medžiaga yra gauta, ji vertinama, tačiau kol kas jokie procesiniai sprendimai nėra priimti.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija taip pat tokį kreipimąsi yra gavusi, jis yra užregistruotas, komisija jį turėtų svarstyti.

Tik balandžio pradžioje darbą pradėjus naujos kadencijos miesto Tarybai, Etikos komisija dar nesudaryta.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder