Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Kažkoks nušutimas tame Seime tarp Seimo narių ir, matomai, Seimo vadovybės. Tarppartinis seimūnų duetas siūlo nedarbo diena paskelbti 2021 metų sausio 13, kai buvo švenčiama 30 metų atmintis. Tam pritarė ir Seimo komitetas. Ir ką? Ar dabar Seimo salėje bus svarstomas šis klausimas pagal visą rutininę programą, gal net skubos tvarka? O gal tai tik žurnalisto darbelis: rado savo seną žinutės juodraštį, nutempė į redakciją, redaktorius užvizavo "spausdinti".
Sargenis, 2021-04-21 11:35
Gal pagaliau gana dėl tų istorinių įvykių nedarbo dienomis lepintis? Kas svarbiausia t.y. dabar Lietuvoje tų nedarbo dienų yra tiek kiek ant kiekvieno kampo yra tų kavinių. Todėl tokie nepakartojami istoriniai įvykiai ilgam liks daugumos piliečių atmintyje ir tai bus perduodama iš kartos į kartą. Labai teisingai yra akcentuojama t.y. paskelbti Laisvės gynėjų dieną nedarbo diena nuolat būtų papildoma našta Lietuvos ekonomikai.
Sigitas, 2021-04-21 09:09

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.