Vitas Vasiliauskas

Tarp premjerės patarėjų – buvęs Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas (2)

Prie premjerės Ingridos Šimonytės komandos prisijungė buvęs Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.

Jo pavardė minima Vyriausybės puslapyje nurodytame patarėjų sąraše. Jame nurodoma, kad V. Vasiliauskas ministrei pirmininkei patars valstybės tarnybos klausimais.

Premjerė I. Šimonytė žurnalistams Seime patvirtino, kad V. Vasiliauskas pradėjo dirbti šią savaitę, jis kuruos valstybės tarnybos, ypač aukštesnio rango vadovų pritraukimo klausimus.

„Labai puikiai matome, tas pats Nacionalinio visuomenės sveikatos centro pavyzdys, kad turime daug institucijų, kurios yra be galvos, ir jos yra be galvos ne todėl, kad kas nors kam nors saugo kokią nors vietą, o todėl, kad valstybės tarnybai vis sunkiau ir sunkiau sekasi pritraukti kompetentingų vadovų, ir tai labai svarbi problema“, – Seime sakė premjerė.

Ji teigė, kad Vyriausybė planuoja teikti Seimui siūlymus, kaip „būtų galima išties sukurti bent palyginamas sąlygas su privačiu verslu o ypatingai – su valstybės valdomomis įmonėmis“.

Premjerės atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė BNS sakė, jog platesnę informaciją apie naująjį patarėją Vyriausybė pateiks vėliau.

V. Vasiliauskas iki šių metų balandžio dvi kadencijas ėjo Lietuvos banko valdybos pirmininko pareigas. Prieš tai jis buvo Dalios Grybauskaitės prezidento rinkimų štabo vadovu, dirbo advokatu, dar anksčiau yra ėjęs finansų viceministro pareigas. Lietuvai rengiantis narystei Europos Sąjungoje buvo atsakingas už Lietuvos ir ES teisės aktų suderinimą.

Raktažodžiai
Skandalingai ir dviprasmiškai pagarsėję grybauskaitiniai peniukšliai vėl prisisiurbė prie vos gyvo Lietuvos kūnelio
gelbėk, pasauli!, 2021-09-17 18:23
PIŠ reikalingi žmonės, kuriems etika ir moralė yra ne šio pasaulio dimensijos.
Vaclovas, 2021-09-17 12:36
Sidebar placeholder