Tikintieji prašo atskirti nuo Bažnyčios A.Maldeikienę

(11)

Socialiniuose tinkluose pasirodė tikinčiųjų kreipimasis į Bažnyčią. Matydami viešus europarlamentarės Aušros Maldeikienės pasisakymus už Stambulo konvenciją, lyčiai neutralią partnerystę ir abortus, tikintieji prašo atskirti A.Maldeikienę nuo Bažnyčios.

Kreipimesi, kuris skirtas Romos katalikų bažnyčios vyskupams Lietuvoje, rašoma, kad jį pasirašę tikintieji yra labai susirūpinę, kad A.Maldeikienė, būdama garsi politikė, dirbanti Europos Parlamente, atstovaujanti didelei grupei Lietuvos rinkėjų, būdama viešas įtakingas asmenuo, visuomenės informavimo priemonėse skelbia klaidingą informaciją apie Viešpaties Jėzaus Kristaus mokymą, Šventąjį Raštą, Bažnyčios mokymą ir klaidina ne tik savo rinkėjus, bet ir tikinčiuosius, viešais pareiškimais palaikydama sunkias nuodėmes.

„Viešumoje pabrėždama esanti katalikė, ji akivaizdžiai išreiškia nepritarimą Bažnyčios mokymui, ypač šių dienų politiniame gyvenime aktualiais gyvybės ir šeimos klausimais. Šie klausimai yra katalikų politikų vertinimo pagrindiniai aspektai (Vatikano Tikėjimo mokslo kongregacija ir įvairių šalių, įskaitant JAV, vyskupų konferencijos). Sesė Kristuje palaiko abortus, genderizmo ideologiją, homoseksualų politinius siekius", - rašoma vyskupams skirtame kreipimesi.

Ir pateikiama pavyzdžių. Kad ir tai, jog A.Maldeikienė atvirai palaiko abortus ir savo pasisakymuose aktyviai agituoja už Stambulo konvenciją, „kai tuo metu Lietuvos Romos katalikų bažnyčia yra griežtai prieš šią apgaulingą konvenciją, kurios pagalba šalyse įvedama genderizmo beprotybė." Taip pat rašoma, kad partnerysčių klausimu politikė propaguoja visiškai antikatalikišką politikos sampratą ir akivaizdžiai prieštarauja Bažnyčios dokumentams vienalyčių sąjungų klausimu.

Todėl tikintieji sako esantys susirūpinę ir prašo vyskupų pagalbos: „matydami, kad ji neklauso tikinčiųjų pataisymų, viešai nepaneigia savo klaidingų ir klaidinančių žodžių, nukreiptų prieš Bažnyčios mokymą, pranešame ganytojams apie susidariusią padėtį.

Prašome imtis veiksmų ginant Bažnyčios mokymą nuo iškraipymų ir, kadangi ji yra viešas asmuo, paraginti A.Maldeikeinę viešai paneigti savo klaidingus, Bažnyčios mokymui prieštaraujančius, žodžius ir nebeklaidinti tikinčiųjų. Viešai nepaneigus savo teiginių, prieštaraujančių Bažnyčios mokymui, ir klaidinančių tikinčiuosius, ir toliau tęsiant erezijų skleidimą, prašysime ganytojų, kaip numato Bažnyčios teisė, taikyti ekskomuniką."

Pati europarlamentarė A.Maldeikienė į šį kreipimąsi sureagavo savo socialinio tinklo anketoje. „Atsakydama į tokius ir panašius reikalavimus, informuoju, kad vis dažniau savo paskyrose skelbsiu Katalikų bažnyčios dokumentus, kurie dažnai net neverčiami į lietuvių kalbą. Kalbėsiu ir rašysiu taip, kaip matau ir suprantu", - pranešė A.Maldeikienė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder