TS-LKD lyderis: Monikos Navickienės situacija rodo, kad nesilaikome postų

(6)

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) lyderis Gabrielius Landsbergis sekmadienį pareiškė, kad socialinės apsaugos ir darbo ministrės Monikos Navickienės atsistatydinimas rodo, jog konservatoriai nesilaiko postų.

Pasak jo, tuo TS-LKD skiriasi nuo kitų politinių jėgų.

„Nesame iššūkiais išsiskirianti politinė bendruomenė, kuri turi daug narių ir visokių situacijų, tačiau aš vis dėlto pastebiu skirtumą reakcijoje, kaip mes patys reaguojame“, – partijos tarybos posėdyje Vilniuje sakė G. Landsbergis.

„Mes galime pripažinti, mes galime atsiprašyti, mes galime pasimokyti, mes nesilaikome įsikabinę postų ir bendruomenę matome kaip svarbesnę už individą“, – pridūrė jis.

„Norėtųsi, kad nebūtume tuo unikalūs, o kad tai būtų tiesiog politinės sistemos normali praktika“, – kalbėjo konservatorių lyderis.

Ministrė pasitraukė jai sulaukiant vis daugiau klausimų dėl jos pačios ir sutuoktinio Mindaugo Navicko ryšių su įmone „Foxpay“ bei bendrovės savininke Ieva Trinkūnaite ir jos sugyventiniu, anksčiau už finansinius nusikaltimus kalėjusiu Vilhelmu Germanu.

G. Landsbergis šiuos įvykius pavadino skaudžiu etapu partijai, iš kurio politinė jėga išeis stipresnė.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder