Vaitkus apie konservatorius: ši politinė jėga yra etikečių klijavimo specialistai

(3)

Klaipėdos mero rinkimus laimėjęs komiteto „Ištikimi Klaipėdai“ lyderis Arvydas Vaitkus, sureagavo į konservatorių nuogąstavimus, kad jis taps Klaipėdos „antruoju Visvaldu Matijošaičiu“. Politikas akcentuoja, kad konservatoriai yra etikečių klijavimo ir žmonių lyginimo specialistai. Visgi, pažymi politikas, Kauno miesto mero V. Matijošaičio perrinkimas rodo, kad gyventojai jo darbus įvertino.

„Turbūt ši politinė jėga yra geri specialistai klijuoti etiketes ir šaipytis iš žmonių arba lyginti kažką su kažkuo. Viską gyvenime parodo darbai. Ir aš turėjau daug kaltinimų savo atžvilgiu, ypač tada, kai pasukau į politiką“, – pirmadienį ryte ELTA surengtoje spaudos konferencijoje teigė A. Vaitkus.

„Kol buvau viceministru Susisiekimo ministerijos, kol buvau uosto vadovu, aš buvau geriausias uosto vadovas visų laikų. Taip byloja ir tie apdovanojimai, įvertinimai, padėkos ir t.t. Kai tik pasukau į politiką, iš karto tapau vos ne Lietuvos priešų kai kieno akyse. Bet puikiai mes suprantame, kad per dvidešimt metų žmogus yra matomas, žmonės jį mato suvokia, mato jo darbus“, – pridūrė jis.

A. Vaitkus akcentuoja, kad V. Matijošaitis Kauno meru buvo perrinktas dėl to, kad žmonės įvertino jo darbus miestui.

„Gali kažkam patikti, nepatikti, bet, mano požiūriu taip pat, Kaunas ypač per paskutinius ketverius metus stipriai pasikeitė Kaunas šiandieną yra didelis traukos objektas jaunajai kartai, nes ten darosi miela ir patrauklu gyventi. Ir sudaro netgi savotišką, sakyčiau, konkurenciją ir Vilniui“, – akcentavo A. Vaitkus.

„Tai mums, klaipėdiečiams, reikia stipriai pasistengti, tą patį artimiausią laiką, parodyti žmonėms, kad šis miestas taip pat taps gražiu, patraukliu gyventi“, – taip pat pažymėjo naujai išrinktas Klaipėdos meras.

ELTA primena, kad konservatorių rinkimų štabo vadovas, Seimo narys Andrius Vyšniauskas, vertindamas partijos pasirodymą uostamiestyje, vylėsi, kad naujasis meras Arvydas Vaitkus „nebus antras V. Matijošaitis“.

„Koks meras (Klaipėdos mieste – ELTA) yra išrinktas – pamatysime. Duok Dieve, kad tai nebūtų antras Matijošaitis. Nors tikimybė tam yra – blogąja prasme“, – pirmadienį vykusioje ELTA spaudos konferencijoje sakė TS-LKD atstovas. Konservatorių rinkimų štabo vadovas, Seimo narys Andrius Vyšniauskas, vertindamas partijos pasirodymą uostamiestyje, vylėsi, kad naujasis meras Arvydas Vaitkus „nebus antras V. Matijošaitis“, – pirmadienį vykusioje ELTA spaudos konferencijoje sakė TS-LKD atstovas.

„Koks meras (Klaipėdos mieste – ELTA) yra išrinktas – pamatysime. Duok Dieve, kad tai nebūtų antras Matijošaitis. Nors tikimybė tam yra – blogąja prasme“, – taip pat akcentavo politikas.

A. Vaitkus antrajame Klaipėdos mero rinkimų ture surinko 61,61 proc. balsų, o jo oponentas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas Audrius Petrošius – 36,88 proc. balsų.

Jo atstovaujamas politinis komitetas „Ištikimi Klaipėdai“ kovo 5 d. vykusiuose Klaipėdos miesto tarybos rinkimuose surinko 19,94 proc. balsų ir gavo 8 mandatus. Po 7 vietas Taryboje turės „Laisvė ir teisingumas“ (18,02 proc.) bei Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (17,82 proc.).

Po 3 mandatus teko Liberalų sąjūdžiui (9,35 proc.), Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai (8,84 proc.) ir Lietuvos socialdemokratų partijai (7,8 proc.).

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder