o kaip dėl K.Budrio, Jis patapo savo veikos dugnu, tempiantis ten visuomenę ir partijas - tikras skaldantis diubelis
To pelė
To pelė,
Aš ir galvoju, kur jojo pacientai?
pelė
pelė,
tiesą pasakė ,kiek galim šerti šitas erkes
,
Ligotas žmogelis, bent pinigo pasidarys.
Na veryga ir atskleidė paskutines kortas, tik ar neapsijuokė
Na veryga ir atskleidė paskutines kortas, tik ar neapsijuokė,
Per kovidą jis pasirodė neveiksnus "pasakų senelis" TV. Dabar ,kaip ir neturintis gero mąstymo arba aktyviai atidirbinėjantis kažkam...Gėda dėl tokių veikėjų.
Ups
Ups,
Nuomonė teisinga, bėda, matyt, tame, kad daugelis bijo kliudyti dėl savo nuodėmių ir nuodėmelių
Pritariu
Pritariu ,
tik performansininkai ir valstybės biudžeto įsisavintojai apsiverks be kaljanų, be obuolių ir restoranų . Tegul inkščia :)
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
o kaip dėl K.Budrio, Jis patapo savo veikos dugnu, tempiantis ten visuomenę ir partijas - tikras skaldantis diubelis
Aš ir galvoju, kur jojo pacientai?
tiesą pasakė ,kiek galim šerti šitas erkes
Ligotas žmogelis, bent pinigo pasidarys.
Per kovidą jis pasirodė neveiksnus "pasakų senelis" TV. Dabar ,kaip ir neturintis gero mąstymo arba aktyviai atidirbinėjantis kažkam...Gėda dėl tokių veikėjų.
Nuomonė teisinga, bėda, matyt, tame, kad daugelis bijo kliudyti dėl savo nuodėmių ir nuodėmelių
tik performansininkai ir valstybės biudžeto įsisavintojai apsiverks be kaljanų, be obuolių ir restoranų . Tegul inkščia :)
Chm ajotola atsirado. Pačiam pagElbos reikia!
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.