geležinkelis

Vyriausybė spręs dėl Kukorų geležinkelio stoties pastato uždarymo

Vyriausybė trečiadienį spręs dėl Šilutės rajone esančio nebenaudojamo Kukorų geležinkelio stoties pastato perdavimo Turto bankui.

Traukinių keleiviai ir toliau bus įlaipinami ir išlaipinami perone prie pagrindinio geležinkelio Klaipėda–Pagėgiai, todėl jokių pasekmių žmonės nepatirs.

„Lietuvos geležinkelių“ atstovas Gediminas Pertraukas BNS sakė, kad čia toliau vyks traukinių eismas – keleiviai iš Kukorų traukiniais galės keliauti pasirinktomis kryptimis.

„Svarstomas projektas, kad geležinkelio stoties pastatas, kuris jau ilgą laiką nenaudojamas pagal paskirtį, būtų perduotas Turto bankui“, – BNS sakė jis.

Pasak Susisiekimo ministerijos, siekiama efektyviau valdyti „Lietuvos geležinkelių“ grupės infrastruktūros įmonės „LTG Infra“ turtą.

Anot ministerijos, Kukorų stotyje nėra atvykimo ir išvykimo bei privažiuojamųjų geležinkelių, krovinių platformos bei kitų statinių, susijusių su stoties veikla.

Šiuo metu pagal tiesioginę paskirtį naudojamas tik keleivinis peronas, o stoties pastatas nėra naudojamas, jame nėra keleivių laukimo salės, bilietų kasos ir kitų tarnybinių patalpų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder