Vyriausybės vadovė sveikina Sakartvelą nepriklausomybės dienos proga

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Sakartvelą nepriklausomybės dienos proga.

„Rusijai tęsiant karą prieš Ukrainą, kaip niekada akivaizdu, kad laisvė ir nepriklausomybė negali būti savaime suprantamas dalykas. Dėl jų turime kovoti kasdien, o vienintelis kelias į pergalę – vienybė šalies viduje ir su sąjungininkais.

Lietuva ir toliau tvirtai remia Sakartvelo teritorinį vientisumą ir suverenitetą. Laisvė, demokratija ir pagarba pagrindinėms žmogaus teisėms – tai idealai, kurie siejo mūsų tautas kovose už nepriklausomybę.

Šie idealai taip pat yra vieninteliai kertiniai akmenys, ant kurių šalys gali kurti saugumą ir gerovę“, rašoma ministrės pirmininkės sveikinime.

Premjerė taip pat pabrėžė, kad „Sakartvelo gyventojai aiškiai pasirinko europinę ir euroatlantinę savo šalies ateitį. Lietuvos Vyriausybė tvirtai remia šiuos siekius ir yra pasirengusi pasidalyti Lietuvos reformų patirtimi, kad padėtų Sakartvelui priartėti prie NATO ir ES.“

„Stipri ir taiki Europa yra mūsų bendras tikslas. Tačiau ji gali būti kuriama tik remiantis bendromis vertybėmis, Europos solidarumu ir bendra Europos Sąjungos užsienio politika“, – pažymima Vyriausybės vadovės sveikinime.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder