Mitalas ragina mokesčių reformoje GPM ir NT įstatymų pakeitimus „padėti į šalį“: reikia koncentruotis į pelno mokestį

Vytautas Mitalas: Gediminui Jauniui mestiems įtarimams pasitvirtinus, lėšos turėtų būti grąžintos į savivaldybės biudžetą

(1)

Jei praėjusią kadenciją Vilniaus taryboje „laisviečių“ frakcijoje dirbusiam Gediminui Jauniui mesti įtarimai dėl galimai neskaidraus savivaldos lėšų panaudojimo pasitvirtintų, politikas neteisėtai įsisavintą pinigų sumą turėtų gražinti į savivaldybės biudžetą, teigia Seimo vicepirmininkas Vytautas Mitalas.

„Jeigu iš tikrųjų paaiškės, kad tos lėšos buvo panaudotos neteisėtai, ne pagal tarybos patvirtintą tvarką, tai, man atrodo, kad tiek šituo, tiek bet kuriais kitais atvejais tarybos nariai ar buvę tarybos nariai privalės grąžinti tas lėšas į savivaldybės biudžetus. Mano tokia yra laikysena“, – „Žinių radijui“ trečiadienį teigė V. Mitalas.

„Aš tikiuosi, kad visus klausimus tie žmonės, kuriems tie klausimai adresuojami, sugebės atsakyti“, – pridūrė jis.

V. Mitalas taip pat pabrėžia, kad, pasitvirtinus įtarimams dėl G. Jauniaus neskaidrios veiklos, šis asmuo toliau dalyvauti politikoje su Laisvės partija galimybių neturėtų.

„Jeigu iš tikrųjų paaiškės, kad pinigai buvo naudojami neteisėtai, tikrai aš tokio asmens politinę veiklą toliau darančio, kažkur kandidatuojančio neįsivaizduoju.

Ir, man atrodo, tai yra vienareikšmiška nuostata, kuri ir parodys savo veikimą praktikoje“, – patikino jis.

Kaip ELTA pranešė anksčiau, visuomenininkas Andrius Tapinas antradienį paviešino Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narių išmokų analizę.

A. Tapino akiratyje atsidūrė ir Laisvės partijos narys Gediminas Jaunius, kuris, anot visuomenininko, už 13,2 tūkst. eurų iš savo paties įmonės nuomojosi automobilį.

Pats G. Jaunius savo „Facebook“ paskyroje teigė nesutinkąs, kad šios lėšos buvo panaudotos netinkamai.

Savo ruožtu Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai, įvertinę A. Tapino surinktą ir socialiniuose tinkluose paskelbtą medžiagą bei viešoje erdvėje pasirodžiusią informaciją apie galimai neskaidrų Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narių veiklos apmokėjimui skiriamų lėšų panaudojimą, savo iniciatyva pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder