Žiemelis nori ASG arenoje matyti du sostinės klubus: „Sprendimas „Ryto“ rankose“

Vilniaus „Avia Solutions Group“ areną ir „Wolves“ klubą valdantis Gediminas Žiemelis viešai pranešė apie sprendimą leisti didžiausioje sostinės arenoje ateinantį sezoną rungtyniauti ir kitai Vilniaus ekipai „Rytui“. „Sprendimas „Ryto“ rankose“, – feisbuke pareiškė G.Žiemelis. 

Praėjusiame sezone „Rytas“ žaidė 2,5 tūkst. vietų talpinančioje „Jeep“ arenoje, o „Wolves“, vykstant ASG arenos rekonstrukcijai, metus glaudėsi Alytuje.

Didžiausia sostinės arena birželį buvo atidaryta po rekonstrukcijos, o tuomet prasidėjo ir spekuliacijos, ar „Rytas“ žais joje svarbiausius mačus FIBA Čempionų lygoje ir Lietuvos krepšinio lygoje, kaip darydavo ankstesniais metais.

Dabar žingsnį žengė G.Žiemelis, pagyręs LKL vicečempioną „Rytą“ už „įspūdingą lietuvišką komplektaciją“ ir pareiškęs, kad priimtas sprendimas leisti kitai Vilniaus ekipai žaisti namų rungtynes ASG arenoje.

Maža to, G.Žiemelio teigimu, „Wolves“ už arenos nuomą turėtų mokėti 40 proc. didesnę sumą negu „Rytas“.

„Vilniaus „Rytas“ komplektuoja tikrai įspūdingą lietuvišką komandą. Vertas pagarbos varžovas su daugybe privalumų Lietuvos krepšinio bendruomenei. Priėmėm sprendimą sudaryti sąlygas (perkelti keliolika renginių ir visokeriopai prisitaikyti) jai svarbiausias rungtynes žaisti rekonstruotoje „Avia Solutions Group“ arenoje ir priimti daug daugiau fanų bei visokeriopai atitikti FIBA Čempionų lygos reikalavimus.

Tuo pačiu Europoje namų arena vadinti beveik 11 000 žiūrovų talpinantį sporto objektą, – rašė G.Žiemelis. – Kad iš anksto išvengtume spekuliacijų, „Wolves“ už namų arenos paslaugas mokės maždaug 40 proc. brangiau.

Vadinkime tai bendru indėliu į krepšinį. Jeigu sugeba vienoje arenoje žaisti „Lakers“ ir „Clippers“ (dvi NBA komandos iš Los Andželo - red. past.), sugebės ir „Wolves“ su „Rytu“. Sprendimas „Ryto“ rankose.“

Primename, kad ateinantį sezoną tarptautiniame turnyre pirmą kartą žais ir į Vilnių persikraustantis „vilkų“ klubas – Kęstučio Kemzūros treniruojama komanda gavo kvietimą į Europos taurę.
 

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder