Mindaugas Puidokas
Mindaugas Puidokas pareiškė Seime patyręs STT agentų smurtą, sulaikytas jo padėjėjas (3)

Seimo Darbo partijos frakcijos narys Mindaugas Puidokas pareiškė Seime patyręs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentų smurtą.

Apie tai jis pranešė ketvirtadienį per plenarinį Seimo posėdį.

„Įvyko precedento neturintis atvejis Lietuvos parlamentarizmo istorijoje, savo kabinete buvo prieš mane smurtaujama STT agentų, buvau smaugiamas, suplėšyti darbužiai“, – sakė M. Puidokas.

„Neturiu jokio teisinio statuso – nesu nei liudininkas, ne įtariamasis, iš manęs buvo atimti asmeniniai daiktai jėga, iki kraujo ir rankos sudraskytos iki kraujo. Trūko oro, sakiau, kad dūstu, trūksta oro, o mane toliau smaugė ir savo veiksmų nenutraukė“, – tvirtino jis.

Seimo narys teigė, kad įvykį filmavo jo advokatas.

M. Puidokas reikalavo, kad Seimo vadovybė imtųsi priemonių dėl tokio pareigūnų elgesio.

„Suprantu kad tai kerštas už aktyvią veiklą dėl Partnerystės įstatymo, Stambulo įstatymo“, – sakė jis.

M. Puidoko padėjėjas įtariamas papirkimu ir prekyba poveikiu

Seimo nario Mindaugo Puidoko padėjėjas Kęstutis Motiečius įtariamas papirkimu ir prekyba poveikiu, ketvirtadienį pranešė Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

Ikiteisminį tyrimą STT skelbia pradėję po Seimo nario Mato Maldeikio pranešimo apie bandymą jį papirkti.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, parlamentaro padėjėjas K. Motiečius Seimo patalpose pasiūlė M. Maldeikiui 50 tūkst. eurų kyšį, kad Seimo narys asmeniškai palaikytų ir paveiktų kitus Seimo narius, kad būtų sustabdytas ar atidėtas neribotam laikui Loterijų ir lošimų mokesčio įstatymo pakeitimo projekto priėmimas.

Šį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

STT: agentai prievarta paėmė telefonus iš M.Puidoko, nes šis nevykdė teisėtų reikalavimų

Vilnius, birželio 10 d. (BNS). Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ketvirtadienį pareiškė, kad jos darbuotojai turėjo prievarta paimti telefonus iš Seimo nario Mindaugo Puidoko, nes parlamentaras atsisakė vykdyti teisėtus pareigūnų reikalavimus.

Taip tarnyba reagavo į Seimo nario kaltinimus STT agentams smurtu.

„Buvo atlikta krata Seimo nario M. Puidoko kabinete. Taip pat buvo atlikta jo asmens krata. Jos metu siekiant paimti tyrimui reikšmingus daiktus (mobiliuosius telefonus), nebuvo vykdyti pareigūnų teisėti reikalavimai ir jiems buvo pasipriešinta. Dėl šios priežasties tyrimui reikšmingi daiktai buvo paimti prievarta“, – BNS informavo STT atstovė Renata Keblienė.

Seimo Darbo partijos frakcijos narys M. Puidokas ketvirtadienį per plenarinį Seimo posėdį pareiškė Seime patyręs STT agentų smurtą – neva buvo smaugtas, suplėšyti jo drabužiai, iki kraujo sudraskyta ranka, atimti asmeniniai daiktai.

Jis taip pat patvirtino, kad STT agentai iš jo paėmė telefonus.

Kelios minutės po Seimo nario pareiškimo STT paskelbė atliekanti ikiteisminį tyrimą dėl M.Puidoko padėjėjo Kęstučio Motiečiaus įtariamo papirkimo ir prekybos poveikiu. Tyrimą STT skelbia pradėję po Seimo nario Mato Maldeikio pranešimo apie bandymą jį papirkti.

Tyrimo duomenimis, parlamentaro padėjėjas K. Motiečius Seimo patalpose pasiūlė M. Maldeikiui 50 tūkst. eurų kyšį, kad Seimo narys asmeniškai palaikytų ir paveiktų kitus Seimo narius, kad būtų sustabdytas ar atidėtas neribotam laikui Loterijų ir lošimų mokesčio įstatymo pakeitimo projekto priėmimas.

K. Motiečius buvo sulaikytas. Tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

O ko Matukas toks reikšmingas, kad nuo jo Loterijos įstatymo pataisos priklauso? Ir tik už 50 kilovoltų?:-)
Nord, 2021-06-10 15:43
Pavilionis įkliuvo su savo nesamonėm, tai dabar pasamdytos spec tarnybos, kad nukreipti demesi nuo to Pavilionio glušiaus, kuris prisišnekėjo nieko negalvodamas, iš tos Puidoko ir padejėjo bylos nieko nebus, ji mėnesį jau stalčiuje gulėjo, tik šnipštas, viskas dėl to, kad konservatoriu mundurą apsaugoti nuo skandalo, .................kam dirba spec tarnybos, tikrai ne Lietuvai, o siauram klanui su konservais priešakyje...
Pavilionis, 2021-06-10 13:51
O dieve , dieve iki ko dagyvenome ir kas Lietuvą valdo ?
Baisu, 2021-06-10 12:34
Sidebar placeholder