N. Puteikis: „Dalyvaujame „Didžiajame šeimos gynimo marše“, reikalaujame priešlaikinių rinkimų" (19)

„Didysis šeimos gynimo maršas tai ne šiaip sau mitingas ar protestas, tai - tautinio, vertybinio sąjūdžio pradžia. Šiuo protestu kova už prigimtinę šeimą, už tradicines vertybes tik prasideda.

 

„Mes, Centro partija – tautininkai, visiškai pritariame „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ idėjai, reikalavimams ir tikslams, palaikome ir visoje Lietuvoje aktyviai prisidedame prie šio taikaus tautos protesto  organizavimo ir  informacinės sklaidos, kviečiame savo partiečius ir visus Lietuvos žmones aktyviai dalyvauti šiame visuotiniame mitinge“ -  visuomenei išplatintame pranešime skelbia Centro partijos – tautininkų pirmininkas Naglis Puteikis.  

Organizatorių nuotr.

Akivaizdu, kad dauguma Lietuvos žmonių kategoriškai nesutinka su ultra liberalų vyriausybės ir Seimo daugumos vykdomu stambulinės ideologijos perversmu ir tauta gegužės 15 dieną telkiasi į taikų protestą, kad valdžiai garsiai apie tai pasakytų“ – sako N. Puteikis.

Organizatorių nuotr.

„Žmonėms trūko kantrybė matant kaip dabartinė valdžia pamina tradicines vertybes, kėsinasi ištrinti Lietuvos Konstitucijoje įtvirtintą šeimos, kaip vyro ir moters sąjungos, kurioje gimsta vaikai, sampratą, liberalizuoja narkotikus, siekia primesti savo invazinę ideologiją mūsų vaikams mokyklose, planuoja lyties keitimo ir prostitucijos įteisinimą, palaiko ir pritaria surogatinei motinystei ir prekybai vaikais, ketina ratifikuoti Stambulo konvenciją, kurioje apskritai ištrinama prigimtinės lyties sąvoka.

Didysis šeimos gynimo maršas – tai Lietuvos žmonių pareiškimas valdžiai – neleisime, priešinsimės, netylėsime, bet tai tik pradžia.“ – sako Centro partijos – tautininkų pirmininko pavaduotojas Kristupas Krivickas.

Organizatorių nuotr.

„Kviečiame visas tautines, patriotines jėgas, visuomenines organizacijas, tradicines vertybes ir Konstitucijoje įtvirtintą šeimos sampratą ginančias organizacijas ir žmones dalyvauti „Didžiajame šeimos gynimo marše“ ir jungtis į vieningą antiliberalų sąjūdį prieš valdžioje atsidūrusių ultra liberalų provokacijas ir buldozeriu stumiamas svetimas ideologijas.

Šiandien Lietuvai būtinas ne tik vieningas mitingas ir protestas, bet ir naujas, stiprus politinis junginys, telkiantis visas tradicines, tautines, patriotines, konservatyvias ir demokratines jėgas.

Laikas patraukti į šalį partinį egoizmą vardan lietuvių tautos vienybės ir išsaugojimo“ – sako Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos pirmininkas Sakalas Gorodeckis.

Organizatorių nuotr.

„Ultra liberalioji valdžios koalicija šiandien daro viską, jog pakirstų Lietuvos valstybės pamatus.

Mūsų telkiama antiliberali koalicija kviečia ne tik sustabdyti liberaliojo komunizmo plėtrą, bet ir atsikariauti erdves, kurias šios ideologijos atstovams jau pavyko užgrobti ir šiandien valdžiai mes pateikiame pirmąjį reikalavimą – patraukite  rankas nuo tradicinės šeimos ir Konstitucijoje įtvirtintos šeimos sampratos.

Organizatorių nuotr.

Džiaugiuosi, kad Lietuvos žmonės bunda ir keliasi, telkiame naują, galingą antiliberalią koaliciją, reikalaujame surengti priešlaikinius rinkimus, kuriuose tauta nušluos dabartinę Seimo daugumą“ – pranešime skelbia Centro partijos – tautininkų pirmininkas N. Puteikis.

Budėtojui nurodyta neatrakinti durų, tačiau į ŠMM patalpas keli iš mitingo grįžę mokytojai, Seimo narys Nagis Puteikis ir žurnalistai įlipo per langą. .........P.S. po šių įvykių aš Puteikiu kaip politiku nebepasitikiu , o kur dar praėjusios vasaros Krivicko peticija ....Ir viskas kaip suprantu tik dėl patekimo į seimą ? Nebesvarbu su kuo ? Neeee...
Lipo ir Puteikis pro langą ..., 2021-04-28 14:43
2018-12-11 Streikuojantys mokytojai pasiekė vieną mažą pergalę - Seimas pritarė 10% algos didinimui ikimokyklinio ugdymo pedagogams..... ------ čia tik dalis džiūgaujančio teksto . Aš už pedagogus , už algų kėlimą , tik aš senokai nebesuprantu su kuo politikas Puteikis ? Buvęs konservatorius , buvęs komitetas Puteikis + , sėdėjęs šalia " valstiečių " , centristas , dabar centristas - tautininkas :))))
iš Puteikio puslapio :) Dar ? :))) , 2021-04-28 14:35
Pilnutėlėje Mokytojų namų salėje – tarp pedagogų ir politikų veidai: socialdemokratų lyderis Gintautas Paluckas, liberalas Gintaras Steponavičius, konservatoriai Vytautas Juozapaitis, Edmundas Pupinis, valdančiųjų valstiečių žaliųjų frakcijos atstovai Valerijus Simulikas ir prezidento rinkimuose dalyvausiantis Naglis Puteikis. Plojimais pasitiktos politikų, raginusių streikuoti, kalbos.
:))), 2021-04-28 14:20
Sidebar placeholder