Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Lipo ir Puteikis pro langą ...
Lipo ir Puteikis pro langą ..., 2021-04-28 14:43

Budėtojui nurodyta neatrakinti durų, tačiau į ŠMM patalpas keli iš mitingo grįžę mokytojai, Seimo narys Nagis Puteikis ir žurnalistai įlipo per langą. .........P.S. po šių įvykių aš Puteikiu kaip politiku nebepasitikiu , o kur dar praėjusios vasaros Krivicko peticija ....Ir viskas kaip suprantu tik dėl patekimo į seimą ? Nebesvarbu su kuo ? Neeee...

iš Puteikio puslapio :) Dar ? :)))
iš Puteikio puslapio :) Dar ? :))) , 2021-04-28 14:35

2018-12-11

Streikuojantys mokytojai pasiekė vieną mažą pergalę - Seimas pritarė 10% algos didinimui ikimokyklinio ugdymo pedagogams..... ------ čia tik dalis džiūgaujančio teksto . Aš už pedagogus , už algų kėlimą , tik aš senokai nebesuprantu su kuo politikas Puteikis ? Buvęs konservatorius , buvęs komitetas Puteikis + , sėdėjęs šalia " valstiečių " , centristas , dabar centristas - tautininkas :))))

:)))
:))), 2021-04-28 14:20

Pilnutėlėje Mokytojų namų salėje – tarp pedagogų ir politikų veidai: socialdemokratų lyderis Gintautas Paluckas, liberalas Gintaras Steponavičius, konservatoriai Vytautas Juozapaitis, Edmundas Pupinis, valdančiųjų valstiečių žaliųjų frakcijos atstovai Valerijus Simulikas ir prezidento rinkimuose dalyvausiantis Naglis Puteikis. Plojimais pasitiktos politikų, raginusių streikuoti, kalbos.

O Puteikis ne buvęs konservatorius ?
O Puteikis ne buvęs konservatorius ? , 2021-04-28 14:16

Į mokytojų suvažiavimą atvykęs valdančiųjų „valstiečių“ atstovas Seime Naglis Puteikis paragino tęsti streiką.

„Nebus streikų, nebus ir algų“, – tvirtino jis. ---------- P.S. man jau tada keistokai atrodė Puteikio pasisakymai . Seime sėdi šalia vienų , bet tik atsiranda koks šaršalas ima ir pasisako prieš tuos , šalia kurių sėdi ? Dabar vėl tas pats ...prisiplakeliai , vieni organizavo , jis jau baigiantis procesui , ima agituoti ? :) Nejuokinkite su tais Puteikiais :))

to Pone Puteiki
to Pone Puteiki, 2021-04-28 13:41

Tu gal atsibusk čia nesamoniu nerašinėjes? Kada Puteikis su pedagogais per ministerijos langą lipo?:D) Tai konservatorių šeškučių pedagogų iniciatyva buvo provokuojama visuomenė sukilimui prieš valstiečius. Deja nepavyko

Klpd.
Klpd., 2021-04-28 13:38

Nepamirškit tuo pačiu pareikalauti kad prisidengus šalies skaitmenizavimu, valdžiagyviai ruošiasi įvedinėti vis daugiau žodžio ir informacijos gavimo laisvės suvaržymų.(,,Laisvės"partija, liberalai -Aaaa-ųųų!Kur jūs?) Jau kalbama apie Youtube's draudimus, jau portalai įvedinėja sudėtingas internautų sekimo ir izoliavimo nuo visuomenės taisykles, bei netinkančių valdžios ,,linijai" nuomonių blokavimą, jau apmokestinama internetinė sklaida..Greit bus kaip su futbolu - aukščiausia kokybė ir pasiekiamumas -tik išrinktiesiems. Kitiems-nieko. Ir tas vyksta civilizuotame pasaulyje, mūsų laisvoje Lietuvoje?

Pone Puteiki ,
Pone Puteiki , , 2021-04-28 12:54

pamenu kaip pats " kovojote " už pedagogus lipdamas per langus . " Valstiečiai " algas kėlė ir medikams ir pedagogams . Girdėjote , ši konservatorių , liberalų , laisvų valdžia RUOŠIASI UŽDARYTI 100 MOKYKLŲ REGIONUOSE !!!! Nenorėtumėte dar kartą per langą įlipti į ŠM ? Ruoškite mitingus , maršus už vaikus , jų mokslus , mokyklas ir t.t. ... Kovoti tikrai yra už ką , tik patogiau prisišlieti į jau paruoštą maršą ? Fui....man taip nemaloniai nuskambėjo vėl partinis tautininkų - centristų kvietimas .

ekspertas
ekspertas, 2021-04-28 12:42

Puteiki, gal jau susirask normalu paprasta darbeli ir baik suda malt!!

, 2021-04-28 11:25

Na Nagli, kaip visada gini tai ko pats ......tai kaip su tavo seima..zmona jau desimt metu gyvena viena pajury, o tu desimt metu kitam kraste, taigi jusu pasimatymai daugiau primena...susibegat kai ka turbut"padarot" ir vel gyvenat iki kito karto ir tai vadinasi seima..tik nereik makaronu kabint, vienais makaronais rinkejas nebeisgyvena

Tik tvarka
Tik tvarka , 2021-04-28 11:24

Rik susiklausymas kaip Sąjūdžio laikų mitinguose. Jokių provokacijų, pone Puteiki, jokių Jūsų išsišokimų. Prapylėt rinkimus, užsimojęs tapti prezidentu, susipykote su visais, šis mitingas taikus, ramus ir už ŠEIMAS ir VERTYBES. Jokių Puteikių, jokių Lekstučių iniciatyvos. Organizuojate ne Jūs, ponai radiklai.

Aš maršą palaikau
Aš maršą palaikau , 2021-04-28 11:23

Puteikio nepalaikau . Man Maršas UŽ šeimas be politikų .

Noriu sužinoti
Noriu sužinoti , 2021-04-28 11:21

Kodėl Krivickas su tautininkais neorganizavo mitingo ar nors peticijos dėl griežto karantino ? Kuris tęsėsi nuo lapkričio pradžios ? Žlugo smulkūs verslininkai , turgūs iki šiol nedirba ? Kodėl nesijaudinote ir nekovojote ? Matyt tiko liberalkonservatorių " perteklinės priemonės " , o dabar naudojatės proga ir tais , kurie be jūsų organizavo maršą UŽ ŠEIMAS ? Labai nemalonu ...Man kelia politinį pasibjaurėjimą ...
O kur dar Puteikienės " kova " už Girulius ? Tiek " kovojo " , kad liberalas Gentvilas tapo seimo nariu ir Aplinkos ministru ? Nors niekas nesiruošė " kirsti Girulių " . Politinis šaršalas tapęs ypatingai palankiu liberaliai laisviems ? Tikiuosi daugelis jau suprato .

Pagarba
Pagarba, 2021-04-28 11:15

Pagarba keliems ultraliberalų žmogeliams, kurie visą Lietuvą pastatė ant ausų. respectas.

Dalia
Dalia, 2021-04-28 11:14

Palaikau maršą, palaikau Naglį, nepalaikau mažos bet agresyvios krūvelės Nelaisvės partijos ir tatuiruotos vaikų darželio vyriausybės.

*****
*****, 2021-04-28 11:12

Dar valdant " valstiečiams " Krivickas rinko parašus po peticija , maždaug - " prieš kaukes , prieš karantiną , prieš perteklines priemones ..." Iki šiol atsimenu tekste sakinį " Mūsų rinkiminis Nr 6 " ? ! Tada buvote liberalių pusėje , kurie laimėjo seimo rinkimus ir panašu ne be jūsų peticijos ? Jūs likote už seimo durų , tai dabar prieš liberalius , tuos kuriuos atvedėte į seimą ? " Valstiečiai " buvo gaivus gūsis patriotiniam LIETUVIŠKUMUI politikoje ... , bet ir tuos išdavėte ? Esate ypatingai politiškai nemalonūs ....Be pagarbos . AŠ tokių politikų nemėgstu ir nerenku .

Fui....
Fui...., 2021-04-28 11:02

Kur tik galima gauti politinės naudos , ten Puteikis ? Nenoriu matyti politikų , nesusijusių su renginio organizavimu , bet susiruošusiais " nugriebti politinę grietinėlę " . Aš tokius pareiškimus suprantu kaip provokacijas , tokiu pat laikau " celofaną " . Aš dalyvausiu , nes MAN NEPATINKA kas dabar vyksta valstybėje . MAN nepatinka į ką gali būti įvelti MANO vaikai ir anūkai .. MAN nereikia Puteikio ar dar kažkokių partinių agitavimo ....Pone Puteiki , galėjote organizuoti maršą su savo pareiškimais , kodėl nieko nedarėte , o dabar plakatės į organizatorius ?

Sena naujiena
Sena naujiena, 2021-04-28 10:53

Jei nori reikalą sugadinti, kreipkis į tą žmogų( neįvardinsiu).

Kazimieras
Kazimieras, 2021-04-28 10:32

Prisiplakėlis. Tamstos žiniai ponas N. Puteiki šis renginys nepolitinis ir jei paaiškės, kad šio renginio pretekstu bandys visokie politikieriai keltis sau reitingus, daugelis atsisakys dalyvauti jame. O VE redakcija kaip Reslublikos leidinių grupė palaikanti protestą turėtų žinoti renginio taisykles ir tokiems pseudo politikams nelesti kišti trigrašio į šį renginį.

Pritariu
Pritariu, 2021-04-28 10:20

N.Puteikiui. palaikau

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.