Naujų kapinių vietą gaubia nežinia

(3)

Ieškant teritorijos naujoms pajūrio kapinėms, pasiūlyta dešimt potencialių vietų. Kur amžinojo poilsio atguls ne tik klaipėdiečiai, kol kas viešai neatskleidžiama.

Svarstant variantus dėl naujos pajūrio kapinių teritorijos norima, kad atstumo prasme pastarosios būtų patogioje vietoje tiek klaipėdiečiams, tiek aplinkinėse savivaldybėse gyvenantiems žmonėms.

Taip pat pageidaujama, kad teritorija būtų kuo mažiau apgyvendinta.

Klaipėdos miesto savivaldybės pasitarime pristatyta galimybių studija pateikė dešimt potencialių vietų kapinėms.

"Šiandien buvo pristatyta 10 vietų, kuriose būtų galima įrengti kapines.

Žinoma, kalbama ne apie Klaipėdos mieste, o už jos ribų esančias teritorijas, apie gretimas savivaldybes.

Kol kas tai yra tik variantai, todėl kitas žingsnis bus kalbėtis, tartis su gretimomis savivaldybėmis, ar jos mato, kad pasiūlytose vietose gali būti įrengtos kapinės, ar ne", - pasakojo Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis.

Galimybių studija turi būti užbaigta iki rugpjūčio 15 d. Tikimasi, kad iki šios datos pagaliau bus įvardyta tiksli naujų kapinių vieta.

„Deja, tikslių vietų įvardinti dar negaliu, nes mes dar nesitarėme su gretimomis savivaldybėmis apie kapines jų teritorijose. Nenoriu be reikalo nei žmonių gąsdinti, nei kažkaip nuteikinėti. Kai šis reikalas bus sutartas su bendruomenėmis, tada galėsime kalbėti atviromis kortomis“, - teigė A. Dobranskis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder