Neringa skelbia specialistų paiešką

(1)

Naujų komandos narių paiešką skelbia unikaliausia Lietuvos savivaldybė, garsėjanti išskirtiniu gyvenimo būdu bei kultūriniu ir gamtiniu Kuršių nerijos paveldu. Prisijungti prie komandos ambicingus ir naujoms idėjoms neabejingus specialistus kviečia Neringos savivaldybės administracija.
 

Neringai šiuo metu ypač reikalingi diplomuoti specialistai, kurie prisidėtų prie gražiausio Baltijos pajūrio kurorto tvaraus vystymo, prižiūrint ir atnaujinant viešąsias erdves ir infrastruktūros objektus, sprendžiant klausimus, susijusius su teritorijų planavimo iššūkiais, padedant įgyvendinti savivaldybės strateginius tikslus, skatinant turizmo inovacijas, o svarbiausia – puoselėjant neringietišką dvasią ir išskirtinumą.

Neringos savivaldybės administracija skelbia konkursus keturioms valstybės tarnautojų pareigybėms užimti.

Naujo vadovo nekantriai laukia Miesto tvarkymo ir statybų skyriaus darbuotojai. Šiuo metu Neringos savivaldybės administracija įgyvendina ne vieną svarbų infrastruktūrinį projektą. Miesto tvarkymo ir statybų skyriaus vedėjui tektų prisidėti prie Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila“ rekonstrukcijos įgyvendinimo, darnaus judumo priemonių diegimo atnaujinant gatves ir takus, vystant žvejams skirtą infrastruktūrą, aktyvaus laisvalaikio erdves. Planuose ir Juodkrantės uosto statybos. Užduočių ir veiklos tikrai netrūks, bet visa tai neabejotinai atneš naujas ir vertingas patirtis prisidedant prie gyvenimo ir poilsio galimybių gerinimo Neringoje.

Siekdama užtikrinti darnias teritorijų planavimo procedūras, Neringos savivaldybės administracija ieško Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiojo specialisto. Dirbant šiame skyriuje tikrai netrūksta iššūkių derinant Neringos išskirtinumą kuriančius gamtosauginius ir paveldosauginius interesus, tad dirbti ne tik bus nenuobodu, bet ir turėsite visas galimybes tobulėti ir gerinti savo žinias teritorijų planavimo srityje.

Neringa taip pat ieško Strateginio planavimo, investicijų ir turizmo skyriaus vyriausiojo specialisto, kuris skirtų dėmesį nuosekliam savivaldybės strateginių tikslų įgyvendinimui ir kurortinių tradicijų stiprinimui bei sklaidai.

Pastiprinimo reikia ir Neringos savivaldybės administracijos Teisės skyriui – skelbiamas konkursas šio skyriaus vedėjo pavaduotojo pareigoms eiti.

„Neringos savivaldybės administracija labai laukia naujų komandos narių, su kuriais nekantrauja įgyvendinti darbus, skirtus gerinti gyvenimo ir poilsio kokybę. Kiekvienam prisijungusiam prie komandos teiksime visą įmanomą pagalbą, kartu ieškosime sprendimų, kaip greitai ir lanksčiai spręsti kilusias problemas. Sudarysime galimybes mokytis. Dirbti Neringoje ir Neringai – išskirtinė patirtis. Darbo dėka neabejotinai tapsite išskirtinės bendruomenės dalimi, o atokvėpių nuo darbo metu turėsite galimybę džiaugtis unikaliu kraštovaizdžiu, Baltijos jūros ir Kuršių marių kaimynyste“, – prisijungti prie komandos kviečia Neringos savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Šakalys.

Neringos savivaldybės administracija kelionės į darbą (iš darbo) išlaidas dalinai kompensuoja. Be to, atsižvelgiant į darbo specifiškumą ir rezultatus, gali būti derinamos galimybės dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu.

Daugiau informacijos apie skelbiamus konkursus galima rasti Neringos savivaldybės interneto svetainėje adresu neringa.lt.

Neringos gyventojai ir svečiai kviečiami į miškasodį

Kovo 25 d., šeštadienį, 10 val. Neringos gyventojai ir svečiai kviečiami dalyvauti šventinėje miško sodinimo akcijoje „Šimtmečio giraitė“.

Šia iniciatyva siekiama įprasminti Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-metį bei išreikšti padėką Kuršių nerijos apželdintojams ir miškininkams, kurių pastangomis buvo stabilizuoti smėlynai ir sukurtas šiandien UNESCO saugomas kultūrinis kraštovaizdis, kurio formavimo apsaugos ir sutvirtinimo darbai tęsiami iki šiol.

Planuojama simboliškai pasodinti 2 023 vienetus paprastųjų pušaičių ir vardinį Klaipėdos krašto ąžuoliuką. Talkininkai kviečiami pasirūpinti tinkama miškasodžiui apranga, darbo pirštinėmis, drėgmei atsparia tvirtapade avalyne. Darbui reikalingi įrankiai bus suteikti.pušelė

Po miško sodinimo talkininkai bus vaišinami karšta arbata ir žvėrienos sriuba (šurpa), tad su savimi turėkite patiesalą, skirtą atsisėsti ant žemės, savo dubenėlį su šaukštu ir puodelį arbatai.

Šventinio miškasodį organizuoja Neringos savivaldybė, VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinys, Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija, Juodkrantės Liudviko Rėzos kultūros centras, Asociacija „Juodkrantės bendruomenė“, Kuršių nerijos nacionalinio parko medžiotojų klubas „Girinis”. Idėjos iniciatorius - žurnalistas, kraštotyrininkas Denisas Nikitenka.

Į renginį galima atvykti autobusu iš Smiltynės (išvažiuoja 9.10 val.). Išlipti reikia neprivažiavus Juodkrantės gyvenvietės, šalia miško keliuko, vedančio į KOP (vairuotoją įspėti iš anksto). Sekite nuorodomis, kurios bus šalikelėje. Po akcijos bus galima grįžti maršrutiniu autobusu į Smiltynę (14.35 val. laukiant prie plento Nida-Smiltynė).

Savo asmeniniu automobiliu, kurį bus galima palikti miško kelio, nuo plento vedančio link KOP bazės, kelkraštyje, specialiai tam pažymėtoje vietoje.

Registracijos į renginį formą rasite Liudviko Rėzos kultūros centro socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Iškilus klausimams kreiptis telefonu: 8 682 17 432 arba el. paštu [email protected]

Thomo Manno muziejuje - muzikinio projekto pristatymas

Neringoje vyks italų muzikos alchemiku tituluojamo kompozitoriaus ir atlikėjo Vincenzo Cipriani muzikinio projekto „Eclectic Inside“ pristatymas.

 

Vincenzo Cipriani – Pietų Italijoje, Puglios mieste, gyvenantis kompozitorius, pianistas, vargonininkas, Materos (Italija) muzikos konservatorijos dėstytojas. Muziką jis kuria maišydamas džiazą su pop, funky su klasikinės muzikos stiliais. Siekdamas muzikinės dramaturgijos, kompozicijose naudoja neįprastus instrumentus (pavyzdžiui, kuria aranžuotes altui, kitiems styginiams).

Vincenzo Cipriani Neringoje talkins klaipėdietis violončelininkas Tomas Mikalauskas.

Koncertas vyks kovo 30 d., ketvirtadienį, 18 val. Thomo Manno memorialiniame muziejuje Nidoje (Skruzdynės g. 17). Koncertas nemokamas.

Per šv. Velykas duris atvers Nidos švyturys

Neringos muziejai atbundantį pavasarį kviečia pasitikti iš paukščio skrydžio – šventų Velykų dieną bus atviras Nidos švyturys: balandžio 7 d. nuo 15 iki 18 val.; balandžio 8 d. nuo 12 iki 18 val.; balandžio 9 d. nuo 12 iki 15 val.

švturys

Neringos savivaldybės nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder