paspirtukai

Neringos pareigūnai tikrina, ar laikomasi draudimo nevažinėti paspirtukais Nidos krantine

(1)

Neringos policijos pareigūnai šią savaitę tikrino, ar laikomasi draudimo nevažinėti motoriniais dviračiais ir paspirtukais Nidos krantinėje, pranešė savivaldybė.

Ji primena, kad Kuršių marių krantinėje nuo sporto mokyklos iki Purvynės gatvės draudžiamas motorinių dviračių ir paspirtukų eismas.

Kaip kurorto gyventojai ir svečiai laikosi draudimo, Neringos savivaldybės administracijos specialistai kartu su Neringos policijos komisariato bendruomenės pareigūnu stebėjo Kuršių marių krantinėje ties Bardų skveru ir senojo Nidos uosto teritorija.

Anot savivaldybės, sutikti pažeidėjai draugiškai supažindinti su taisyklėmis.  

Jauniesiems dviratininkams taip pat priminta būtinybė iki 18 metų važiuojant paspirtuku ar dviračiu dėvėti šalmą.

Įgyvendinti prevencines priemones bei vykdyti kontrolę šią vasarą planuojama dar ne kartą.

Draudimą žymintys kelio ženklai „Motorinių dviračių eismas draudžiamas“ įrengti praėjusiais metais, įvertinus padidėjusį nelaimingų atsitikimų su motoriniais dviračiais ir paspirtukais skaičių bei tai, kad Nidos marių krantine einančių takų infrastruktūra šioms transporto priemonėms nėra pritaikyta.

Asmenys, ketinantys važiuoti minėta kryptimi motoriniais dviračiais ar paspirtukais, kviečiami pasirinkti apvažiavimą, einantį Pamario bei Skruzdynės gatvėmis. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder